Farmaro
Meniu ☰
A-Derma Exomega Control ulei emolient împotriva iritațiilor pentru Lavera 500ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

A-Derma Exomega Control ulei emolient împotriva iritațiilor pentru Lavera 500ml

de la A-DERMA Ulei · 500 ml
Fii primul care dă o notă:

A-Derma Exomega Control ulei emolient împotriva iritațiilor pentru Lavera 500ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 91,88 lei. Cel mai ieftin A-Derma Exomega Control ulei emolient împotriva iritațiilor pentru Lavera 500ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

91,88 lei

la Liki24 · 18,38 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (91,88 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
91,88 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri A-Derma Exomega Control ulei emolient împotriva iritațiilor pentru Lavera 500ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

18,38 lei / 100 ml

91,88 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru A-Derma Exomega Control ulei emolient împotriva iritațiilor pentru Lavera 500ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

91,88 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru A-Derma Exomega Control ulei emolient împotriva iritațiilor pentru Lavera 500ml din ultimele 90 de zile: 91,88 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (91,88 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este A-Derma Exomega Control ulei emolient împotriva iritațiilor pentru Lavera 500ml

A-Derma Exomega Control ulei emolient împotriva iritațiilor pentru Lavera 500ml este un produs. Se prezintă sub formă de ulei, ambalaj de 500 ml.

Text producător Descriere A-Derma Exomega Control ulei emolient împotriva iritațiilor pentru Lavera 500ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

A-Derma Controlul exomega Ulei de curățare emolient Anti-mâncărime De la nastere Piele uscată cu tendință atopică Bebeluși, copii și adulți Formula biodegradabila 500 ml Ulei de curățare emolient care curăță, hrănește și calmează pielea uscată, predispusă la atopic încă de la naștere. Formula sa contine 91% ingrediente de origine naturala. Un adevărat produs de igienă, formula sa a fost dezvoltată cu aceleași ingrediente active ca și produsele emoliente pentru piele Exomega Control, pentru a ajuta la protejarea barierei pielii, pentru a hrăni și calma această piele fragilă. Informații vegane: fără ingrediente de origine animală. Demachiant și calmant, uleiul emolient de curățare are grijă în mod natural de pielea uscată, predispusă la atopic, încă de la naștere. - CURĂȚĂ BLÂND pielea uscată și predispusă la atopic a nou-născuților, copiilor și adulților. Uleiul de curățare emolient Exomega CONTROL protejează pielea de tensiune și uscăciune. - ANTI-STING, calmeaza mancarimile pielii uscate supuse eczemei atopice - PROTEJEAZA pielea fragila. Cu 91% origine naturală și formula fără săpun, acest ulei de curățare este blând pentru ochi, deci este perfect pentru întreaga familie.

Întrebări frecvente despre A-Derma Exomega Control ulei emolient împotriva iritațiilor pentru Lavera 500ml

Unde este cel mai ieftin A-Derma Exomega Control ulei emolient împotriva iritațiilor pentru Lavera 500ml?
Cel mai mic preț este 91,88 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
18,38 lei la cel mai bun preț (91,88 lei pentru 500 ml).

Alternative la A-Derma Exomega Control ulei emolient împotriva iritațiilor pentru Lavera 500ml și alte produse A-DERMA

Alte produse de la A-DERMA

Vezi toate produsele A-DERMA »

Cel mai mic preț 91,88 lei · Liki24

Vezi oferta