- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 farmacie comparată
- Verificat
Acidurin, 60 comprimate filmate, Uractiv
Acidurin, 60 comprimate filmate, Uractiv este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 54,43 lei. Cel mai ieftin Acidurin, 60 comprimate filmate, Uractiv îl găsești la Dr.Max. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
54,43 lei
la Dr.Max · 0,91 lei / comprimat
Vezi oferta la Dr.MaxSe deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț stabil
Cel mai mic preț nu s-a schimbat din 27.08.2026. Istoricul nu arată reduceri recente de așteptat. Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 54,43 lei
- tendință 30 de zile
- Stabil Stabil
Prețuri Acidurin, 60 comprimate filmate, Uractiv — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per comprimat | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Dr.Max
Cel mai ieftin
Preț verificat 0,91 lei / comprimat |
54,43 lei | 0,91 lei | — | În stoc | Vezi oferta Dr.Max Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Acidurin, 60 comprimate filmate, Uractiv (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Acidurin, 60 comprimate filmate, Uractiv din ultimele 90 de zile: 54,43 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (54,43 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 27.08.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Acidurin, 60 comprimate filmate, Uractiv
Acidurin, 60 comprimate filmate, Uractiv este un produs. Ambalajul conține 60 de comprimate.
Întrebări frecvente despre Acidurin, 60 comprimate filmate, Uractiv
- Unde este cel mai ieftin Acidurin, 60 comprimate filmate, Uractiv?
- Cel mai mic preț este 54,43 lei, la Dr.Max (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă un comprimat?
- 0,91 lei la cel mai bun preț (54,43 lei pentru 60 de comprimate).
Alte produse de la Uractiv
Vezi toate produsele Uractiv »Cel mai mic preț 54,43 lei · Dr.Max
Vezi oferta