Farmaro
Meniu ☰
Actiaroma Baby, Frecție toracică 6m+, 50 ml — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Actiaroma Baby, Frecție toracică 6m+, 50 ml

50 ml
Fii primul care dă o notă:

Actiaroma Baby, Frecție toracică 6m+, 50 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 31,98 lei. Cel mai ieftin Actiaroma Baby, Frecție toracică 6m+, 50 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

31,98 lei

la Liki24 · 63,96 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Peste media ultimelor 90 de zile

Prețul de azi este cu 3,4% peste media perioadei (30,92 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.

vs. media 90 de zile
+3,4%
minim 90 de zile
25,30 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Actiaroma Baby, Frecție toracică 6m+, 50 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

63,96 lei / 100 ml

31,98 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Actiaroma Baby, Frecție toracică 6m+, 50 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 32,12 lei min 25,30 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Actiaroma Baby, Frecție toracică 6m+, 50 ml din ultimele 90 de zile: 25,30 lei.
  • Prețul curent este cu 3,4% peste media ultimelor 90 de zile (30,92 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Actiaroma Baby, Frecție toracică 6m+, 50 ml

Actiaroma Baby, Frecție toracică 6m+, 50 ml este un produs. Ambalajul conține 50 ml.

Text producător Descriere Actiaroma Baby, Frecție toracică 6m+, 50 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Descriere: Actiaroma baby este un masaj de îngrijire pentru piept și spate al unui copil cu vârsta peste 6 luni. Datorita compozitiei uleiurilor esentiale naturale (eucalipt, pin, lavanda), are un efect calmant si relaxant. Datorită masajului, îmbunătățește starea de bine și ajută copilul să se relaxeze înainte de a merge la culcare. Mirosul revigorant calmeaza simturile si faciliteaza adormirea, sporind totodata confortul somnului. D-pantenolul și vitamina E conținute în produs vă protejează și îngrijesc pielea. Se absoarbe bine, fără a lăsa un strat lipicios. Cum se utilizează: Este destinat uzului extern. Aplicați o cantitate mică de unguent pe piept, gât sau spate. Frecați ușor și masați locul de aplicare până când preparatul este absorbit. Operatia se poate repeta de mai multe ori pe zi, in functie de nevoi. Aplicați pe pielea intactă. După aplicarea unguentului, spălați-vă bine mâinile.

Întrebări frecvente despre Actiaroma Baby, Frecție toracică 6m+, 50 ml

Unde este cel mai ieftin Actiaroma Baby, Frecție toracică 6m+, 50 ml?
Cel mai mic preț este 31,98 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
63,96 lei la cel mai bun preț (31,98 lei pentru 50 ml).

Cel mai mic preț 31,98 lei · Liki24

Vezi oferta