Farmaro
Meniu ☰
Adipesine Plus Redux Fat 60cpr — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Adipesine Plus Redux Fat 60cpr

Comprimate · 60 de comprimate
Fii primul care dă o notă:

Adipesine Plus Redux Fat 60cpr este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 154,52 lei. Cel mai ieftin Adipesine Plus Redux Fat 60cpr îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

154,52 lei

la Liki24 · 2,58 lei / comprimat

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (155,09 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
−0,4%
minim 90 de zile
154,52 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Adipesine Plus Redux Fat 60cpr — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

2,58 lei / comprimat

154,52 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Adipesine Plus Redux Fat 60cpr (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 156,21 lei min 154,52 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Adipesine Plus Redux Fat 60cpr din ultimele 90 de zile: 154,52 lei.
  • Prețul curent este cu 0,4% sub media ultimelor 90 de zile (155,09 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Adipesine Plus Redux Fat 60cpr

Adipesine Plus Redux Fat 60cpr este un supliment alimentar. Ambalajul conține 60 de comprimate.

Text producător Descriere Adipesine Plus Redux Fat 60cpr

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Adipesina PLUD REDUX FAT Descriere: Supliment alimentar pe bază de Liquid Converter [extract de nopal], griffonia, portocală amară și frasin. Griffonia contribuie la menținerea unei stări de spirit normale, la relaxare (somn), la bunăstarea mintală și la controlul foamei. Portocala amară contribuie la echilibrarea greutății corporale, susține stimularea metabolică și metabolismul lipidic, promovează funcția digestivă și reglează motilitatea gastrointestinală

Întrebări frecvente despre Adipesine Plus Redux Fat 60cpr

Unde este cel mai ieftin Adipesine Plus Redux Fat 60cpr?
Cel mai mic preț este 154,52 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Cât costă un comprimat?
2,58 lei la cel mai bun preț (154,52 lei pentru 60 de comprimate).

Cel mai mic preț 154,52 lei · Liki24

Vezi oferta