Farmaro
Meniu ☰
ALCE Pulpă de tomate 500g — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

ALCE Pulpă de tomate 500g

500 g
Fii primul care dă o notă:

ALCE Pulpă de tomate 500g este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 16,81 lei. Cel mai ieftin ALCE Pulpă de tomate 500g îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

16,81 lei

la Liki24 · 3,36 lei / 100 g

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Prețuri ALCE Pulpă de tomate 500g — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

3,36 lei / 100 g

16,81 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru ALCE Pulpă de tomate 500g (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

16,81 lei 21.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru ALCE Pulpă de tomate 500g din ultimele 90 de zile: 16,81 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (16,81 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este ALCE Pulpă de tomate 500g

ALCE Pulpă de tomate 500g este un produs. Ambalajul conține 500 g.

Ingrediente

Roșii tăiate cubulețe* (96%), pastă de roșii*. *organic Informații nutriționale la 100 g sau ml

Păstrare

A se păstra la frigider după deschidere și a se consuma în termen de 3-4 zile. Format 500 g Cod PO811

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere ALCE Pulpă de tomate 500g

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Pulpă de roșii organică Alce Nero - organicPulpă de roșii organică italiană, tăiată cubulețe. Valoare energetică Proteine Carbohidrați din care zaharuri Grăsimi din care acizi grași saturați Fibre alimentare Sare 27 kcal / 112 kJ 1,1 g 5,3 g 3,9 g 0 g 0 g 3,0 g 0 g

Întrebări frecvente despre ALCE Pulpă de tomate 500g

Unde este cel mai ieftin ALCE Pulpă de tomate 500g?
Cel mai mic preț este 16,81 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
3,36 lei la cel mai bun preț (16,81 lei pentru 500 g).

Cel mai mic preț 16,81 lei · Liki24

Vezi oferta