- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Alcool Stop, 2x60 capsule, Pro Natura
Alcool Stop, 2x60 capsule, Pro Natura este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 40,80 lei. Cel mai ieftin Alcool Stop, 2x60 capsule, Pro Natura îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
40,80 lei
la Liki24 · 0,34 lei / capsulă
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (40,80 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 40,80 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Alcool Stop, 2x60 capsule, Pro Natura — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per capsulă | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 0,34 lei / capsulă |
40,80 lei | 0,34 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Alcool Stop, 2x60 capsule, Pro Natura (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Alcool Stop, 2x60 capsule, Pro Natura din ultimele 90 de zile: 40,80 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (40,80 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Alcool Stop, 2x60 capsule, Pro Natura
Alcool Stop, 2x60 capsule, Pro Natura este un supliment alimentar. Ambalajul conține 120 de capsule.
Ingrediente
Pulbere din rădăcini de ginseng-alb, pulbere din fructe de cătină, pulbere din părți aeriene de floarea pasiunii, pulbere din părți aeriene de sunătoare.
Mod de administrare
1 capsulă de 3 ori pe zi, înainte de mese, cu un pahar de apă Pi sau apă plată, pe o perioadă de o lună.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Alcool Stop, 2x60 capsule, Pro Natura
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Alcool Stop, 2x60 capsule, Pro Natura
- Unde este cel mai ieftin Alcool Stop, 2x60 capsule, Pro Natura?
- Cel mai mic preț este 40,80 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă o capsulă?
- 0,34 lei la cel mai bun preț (40,80 lei pentru 120 de capsule).
Alternative la Alcool Stop, 2x60 capsule, Pro Natura și alte produse PRO NATURA
Alcool Stop, 60 capsule, Pro Natura
PRO NATURA
de la 23,05 lei
Alt ambalaj · același tip de produs · aceeași formă
Alte produse de la PRO NATURA
Vezi toate produsele PRO NATURA »Cel mai mic preț 40,80 lei · Liki24
Vezi oferta