- 1 farmacie comparată
- Verificat
Alcoolprotect extract hidroalcoolic, 50ml, Steaua Divina
Alcoolprotect extract hidroalcoolic, 50ml, Steaua Divina este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 22,64 lei. Cel mai ieftin Alcoolprotect extract hidroalcoolic, 50ml, Steaua Divina îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
22,64 lei
la Liki24 · 45,28 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Peste media ultimelor 90 de zile
Prețul de azi este cu 10,2% peste media perioadei (20,54 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.
- vs. media 90 de zile
- +10,2%
- minim 90 de zile
- 15,99 lei
- tendință 30 de zile
- Crește În creștere
Prețuri Alcoolprotect extract hidroalcoolic, 50ml, Steaua Divina — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 45,28 lei / 100 ml |
22,64 lei | 45,28 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Alcoolprotect extract hidroalcoolic, 50ml, Steaua Divina (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Alcoolprotect extract hidroalcoolic, 50ml, Steaua Divina din ultimele 90 de zile: 15,99 lei.
- Prețul curent este cu 10,2% peste media ultimelor 90 de zile (20,54 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Alcoolprotect extract hidroalcoolic, 50ml, Steaua Divina
Alcoolprotect extract hidroalcoolic, 50ml, Steaua Divina este un produs. Ambalajul conține 50 ml.
Ingrediente
Armurariu (Silybum marianum), Fenicul (Foeniculum vulgare), Lemn-dulce (Glycyrrhiza glabra), Mentă (Mentha piperita), Tei (Tilia cordifolia), Ienupăr (Juniperus communis), Măceș (Rosa canina), apă deionizată, alcool etilic alimentar (min. 30% vol.).
Mod de utilizare
Câte 30-40 picături de 3 ori pe zi, după masă, într-un pahar cu apă. Se recomandă a fi administrat în cure de 3 luni. Pentru un efect maxim se recomandă folosirea în asociere cu produsul
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Alcoolprotect extract hidroalcoolic, 50ml, Steaua Divina
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Alcoolprotect extract hidroalcoolic, 50ml, Steaua Divina
- Unde este cel mai ieftin Alcoolprotect extract hidroalcoolic, 50ml, Steaua Divina?
- Cel mai mic preț este 22,64 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 45,28 lei la cel mai bun preț (22,64 lei pentru 50 ml).
Alte produse de la STEAUA DIVINA
Vezi toate produsele STEAUA DIVINA »Cel mai mic preț 22,64 lei · Liki24
Vezi oferta