Farmaro
Meniu ☰
AMAVITAL RETINOL A/TRATAMENT DE VÂRSTĂ — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

AMAVITAL RETINOL A/TRATAMENT DE VÂRSTĂ

Fii primul care dă o notă:

AMAVITAL RETINOL A/TRATAMENT DE VÂRSTĂ este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 219,18 lei. Cel mai ieftin AMAVITAL RETINOL A/TRATAMENT DE VÂRSTĂ îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

219,18 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (219,49 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
−0,1%
minim 90 de zile
219,18 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri AMAVITAL RETINOL A/TRATAMENT DE VÂRSTĂ — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

219,18 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru AMAVITAL RETINOL A/TRATAMENT DE VÂRSTĂ (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 219,82 lei min 219,18 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru AMAVITAL RETINOL A/TRATAMENT DE VÂRSTĂ din ultimele 90 de zile: 219,18 lei.
  • Prețul curent este cu 0,1% sub media ultimelor 90 de zile (219,49 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este AMAVITAL RETINOL A/TRATAMENT DE VÂRSTĂ

AMAVITAL RETINOL A/TRATAMENT DE VÂRSTĂ este un produs.

Text producător Descriere AMAVITAL RETINOL A/TRATAMENT DE VÂRSTĂ

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

TRATAMENT ANTI-ÎMBĂTRÂNIRE amavital Descriere: Tratament formulat pentru a îmbunătăți tenul, făcându-l mai relaxat și oferind o luminozitate plăcută întregii fețe. Conține retinol stabilizat cu proprietăți elasticizante, iluminatoare și fermizante, uleiuri vegetale de migdale, borago, semințe de in și măsline activate enzimatic pentru a asigura hidratare și confort și o moleculă obținută din Centella asiatica cu acțiune de reechilibrare. Conține compuși înrudiți cu vitamina A, care contribuie la

Întrebări frecvente despre AMAVITAL RETINOL A/TRATAMENT DE VÂRSTĂ

Unde este cel mai ieftin AMAVITAL RETINOL A/TRATAMENT DE VÂRSTĂ?
Cel mai mic preț este 219,18 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.

Alternative la AMAVITAL RETINOL A/TRATAMENT DE VÂRSTĂ

Cel mai mic preț 219,18 lei · Liki24

Vezi oferta