Farmaro
Meniu ☰
Amielle Comfort Set 1 buc — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Amielle Comfort Set 1 buc

1 bucată
Fii primul care dă o notă:

Amielle Comfort Set 1 buc este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 360,23 lei. Cel mai ieftin Amielle Comfort Set 1 buc îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

360,23 lei

la Liki24 · 360,23 lei / bucată

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (360,76 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
−0,1%
minim 90 de zile
360,23 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Amielle Comfort Set 1 buc — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

360,23 lei / bucată

360,23 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Amielle Comfort Set 1 buc (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 363,96 lei min 360,23 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Amielle Comfort Set 1 buc din ultimele 90 de zile: 360,23 lei.
  • Prețul curent este cu 0,1% sub media ultimelor 90 de zile (360,76 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Amielle Comfort Set 1 buc

Amielle Comfort Set 1 buc este un produs. Ambalajul conține 1 bucată.

Text producător Descriere Amielle Comfort Set 1 buc

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Amielle Comfort: Susține vaginismul Amielle Comfort oferă o soluție plăcută și simplă pentru introducerea treptată a persoanelor în viitoarele acturi sexuale. Produsul poate fi utilizat singur sau cu un partener și permite o durată și o intensitate de utilizare autodeterminate. Este ușor de curățat și vine cu accesorii complete de susținere. Aplicații și beneficii Setul include cinci dilatatoare de diferite dimensiuni, un mâner, un tub de lubrifiant și o geantă practică de depozitare roz. Aceasta permite ajustarea individuală și aplicarea intensității pentru a obține rezultatele dorite într-un ritm confortabil. Note speciale Amielle Comfort este rambursabil și disponibil pe bază de rețetă. Este listat în registrul german de dispozitive medicale și accesorii sub numărul de articol 99.27.03.0001 și este identificabil prin numărul de înregistrare farmaceutică german 7567431. Informații importante Dacă aveți întrebări, vă rugăm să contactați cabinetul medicului dumneavoastră sau farmacia. De asemenea, oferim consultații personale și informații despre rambursarea de către compania dumneavoastră de asigurări de sănătate. • Setul include cinci dilatatoare și lubrifiant • Rambursabil și disponibil pe bază de rețetă • Personalizare individuală și aplicare plăcută • Discret și ușor de curățat

Întrebări frecvente despre Amielle Comfort Set 1 buc

Unde este cel mai ieftin Amielle Comfort Set 1 buc?
Cel mai mic preț este 360,23 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Cât costă o bucată?
360,23 lei la cel mai bun preț (360,23 lei pentru 1 bucată).

Cel mai mic preț 360,23 lei · Liki24

Vezi oferta