Farmaro
Meniu ☰
Apis med sirop de propolis pentru copii 200 ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Apis med sirop de propolis pentru copii 200 ml

de la Apis Sirop · 200 ml
Fii primul care dă o notă:

Apis med sirop de propolis pentru copii 200 ml este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 43,78 lei. Cel mai ieftin Apis med sirop de propolis pentru copii 200 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

43,78 lei

la Liki24 · 21,89 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 18.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (44,10 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
−0,7%
minim 90 de zile
43,78 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Apis med sirop de propolis pentru copii 200 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

21,89 lei / 100 ml

43,78 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Apis med sirop de propolis pentru copii 200 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 44,46 lei min 43,78 lei 08.10 18.10
  • Cel mai mic preț pentru Apis med sirop de propolis pentru copii 200 ml din ultimele 90 de zile: 43,78 lei.
  • Prețul curent este cu 0,7% sub media ultimelor 90 de zile (44,10 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Apis med sirop de propolis pentru copii 200 ml

Apis med sirop de propolis pentru copii 200 ml este un supliment alimentar. Se prezintă sub formă de sirop, ambalaj de 200 ml.

Ingrediente

Apă demineralizată, fructe

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Apis med sirop de propolis pentru copii 200 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

APIS cu PROPOLI BIMBI Descriere: Supliment alimentar sub formă de sirop care conține propolis, manuka și Grindelia. Propolisul utilizat este obținut printr-un proces de producție dinamic multi-extracție patentat, care elimină ceara și alte impurități și optimizează standardizarea extractului în complexul celor 6 polifenoli principali. Manuka promovează fluiditatea secrețiilor bronșice.

Întrebări frecvente despre Apis med sirop de propolis pentru copii 200 ml

Unde este cel mai ieftin Apis med sirop de propolis pentru copii 200 ml?
Cel mai mic preț este 43,78 lei, la Liki24 (verificat 18.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
21,89 lei la cel mai bun preț (43,78 lei pentru 200 ml).

Alternative la Apis med sirop de propolis pentru copii 200 ml

LADROME PROPOLIS PENTRU COPII SIROP PENTRU IMMUNITATE + 100 ml

LADROME PROPOLIS PENTRU COPII SIROP PENTRU IMMUNITATE + 100 ml

LADROME

de la 72,19 lei

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

Sirop De Propolis 500ml

Sirop De Propolis 500ml

Favisan

de la 33,67 lei

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

Alinan Propolis C sirop, 100 ml, Fiterman

Alinan Propolis C sirop, 100 ml, Fiterman

Fiterman

de la 35,90 lei

2 oferte

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

Sirop Muguri de Pin si Propolis 200ml

Sirop Muguri de Pin si Propolis 200ml

ELIDOR

de la 22,67 lei

2 oferte

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

Sirop de Muguri de Brad si Propolis 200ml

Sirop de Muguri de Brad si Propolis 200ml

ELIDOR

de la 22,48 lei

2 oferte

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

Sirop de Pin si Propolis 500ml

Sirop de Pin si Propolis 500ml

PLAFAR

de la 29,03 lei

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

Sirop de Brad cu Propolis 250ml

Sirop de Brad cu Propolis 250ml

Hypericum

de la 21,13 lei

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

Alte produse de la Apis

Vezi toate produsele Apis »

Cel mai mic preț 43,78 lei · Liki24

Vezi oferta