Farmaro
Meniu ☰
Apis Natural Slow Aging Step 3, Cremă de ochi, aspect întinerit, 15 ml — preț și oferte
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Apis Natural Slow Aging Step 3, Cremă de ochi, aspect întinerit, 15 ml

de la Apis Cremă · 15 ml
Fii primul care dă o notă:

Apis Natural Slow Aging Step 3, Cremă de ochi, aspect întinerit, 15 ml este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 43,18 lei. Cel mai ieftin Apis Natural Slow Aging Step 3, Cremă de ochi, aspect întinerit, 15 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 5% mai ieftină pe 100 ml: Apis Natural Slow Aging Step 1, Cremă de ochi, prospețime și strălucire, 15 ml

Cel mai bun preț În stoc

43,18 lei

la Liki24 · 287,87 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Peste media ultimelor 90 de zile

Prețul de azi este cu 18,4% peste media perioadei (36,47 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.

vs. media 90 de zile
+18,4%
minim 90 de zile
28,80 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Apis Natural Slow Aging Step 3, Cremă de ochi, aspect întinerit, 15 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

287,87 lei / 100 ml

43,18 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −5% pe 100 ml.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Apis Natural Slow Aging Step 3, Cremă de ochi, aspect întinerit, 15 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 43,18 lei min 28,80 lei 08.10 20.10
  • Cel mai mic preț pentru Apis Natural Slow Aging Step 3, Cremă de ochi, aspect întinerit, 15 ml din ultimele 90 de zile: 28,80 lei.
  • Prețul curent este cu 18,4% peste media ultimelor 90 de zile (36,47 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Apis Natural Slow Aging Step 3, Cremă de ochi, aspect întinerit, 15 ml

Apis Natural Slow Aging Step 3, Cremă de ochi, aspect întinerit, 15 ml este un produs. Se prezintă sub formă de cremă, ambalaj de 15 ml.

Text producător Descriere Apis Natural Slow Aging Step 3, Cremă de ochi, aspect întinerit, 15 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Kremul pentru ochi Apis Natural Slow Aging este soluia ideal pentru a obine un aspect îmbuntit al tenului dvs. Acest produs inovator, cu formula special Pasului 3, are rolul de a întineri pielea i de a reda luminozitatea i fermitatea acesteia. Cu o textur lejer i o absorbie rapid, acest krem pentru ochi este potrivit pentru toate tipurile de ten, fiind un aliat de încredere în lupta împotriva semnelor de îmbtrânire. Consealm s folosii produsul zilnic, pentru rezultate vizibile i de durat

Întrebări frecvente despre Apis Natural Slow Aging Step 3, Cremă de ochi, aspect întinerit, 15 ml

Unde este cel mai ieftin Apis Natural Slow Aging Step 3, Cremă de ochi, aspect întinerit, 15 ml?
Cel mai mic preț este 43,18 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
287,87 lei la cel mai bun preț (43,18 lei pentru 15 ml).

Alternative la Apis Natural Slow Aging Step 3, Cremă de ochi, aspect întinerit, 15 ml și alte produse Apis

Alte produse de la Apis

Vezi toate produsele Apis »

Cel mai mic preț 43,18 lei · Liki24

Vezi oferta