Farmaro
Meniu ☰
Apis Pure Sun Care, ceață protectoare pentru față și corp, SPF 50, 150 ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Apis Pure Sun Care, ceață protectoare pentru față și corp, SPF 50, 150 ml

de la Apis 150 ml
Fii primul care dă o notă:

Apis Pure Sun Care, ceață protectoare pentru față și corp, SPF 50, 150 ml este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 75,01 lei. Cel mai ieftin Apis Pure Sun Care, ceață protectoare pentru față și corp, SPF 50, 150 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 45% mai ieftină pe 100 ml: Apis Pure Sun Care, emulsie protectoare pentru corp, SPF 50, 200 ml

Cel mai bun preț În stoc

75,01 lei

la Liki24 · 50,01 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 19.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (75,01 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
75,01 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Apis Pure Sun Care, ceață protectoare pentru față și corp, SPF 50, 150 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

50,01 lei / 100 ml

75,01 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −45% pe 100 ml.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Apis Pure Sun Care, ceață protectoare pentru față și corp, SPF 50, 150 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

75,01 lei 08.10 18.10
  • Cel mai mic preț pentru Apis Pure Sun Care, ceață protectoare pentru față și corp, SPF 50, 150 ml din ultimele 90 de zile: 75,01 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (75,01 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Apis Pure Sun Care, ceață protectoare pentru față și corp, SPF 50, 150 ml

Apis Pure Sun Care, ceață protectoare pentru față și corp, SPF 50, 150 ml este un produs. Ambalajul conține 150 ml.

Text producător Descriere Apis Pure Sun Care, ceață protectoare pentru față și corp, SPF 50, 150 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Apis Pure Sun Care 50 este o ceață ultra-ușoară care combină protecția solară ridicată cu împrospătarea instantanee , perfectă pentru zilele calde și însorite. De ce veți iubi ceața Apis Pure Sun Care? • Filtre SPF 50 fototable – protejează eficient împotriva radiațiilor UVA și UVB. • – hidratează intens și împrospătează pielea. • Plancton marin și suc – crește nivelul de hidratare și previne uscarea. • Extract de bambus – reduce excesul de sebum, matifiind pielea. • Pantenol – calmează iritațiile și susține regenerarea epidermei. Tehnologia inovatoare de microîncapsulare a filtrelor UV asigură stabilitatea acestora și o protecție uniformă fără a îngreuna pielea. Formula ușoară, invizibilă, se absoarbe rapid fără a lăsa reziduuri lipicioase. Ceața de bronzare Apis Pure Sun Care SPF 50 este o protecție fiabilă și o revigorare în același timp – pentru o piele sănătoasă, hidratată și strălucitoare în fiecare zi.

Întrebări frecvente despre Apis Pure Sun Care, ceață protectoare pentru față și corp, SPF 50, 150 ml

Unde este cel mai ieftin Apis Pure Sun Care, ceață protectoare pentru față și corp, SPF 50, 150 ml?
Cel mai mic preț este 75,01 lei, la Liki24 (verificat 19.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
50,01 lei la cel mai bun preț (75,01 lei pentru 150 ml).

Alternative la Apis Pure Sun Care, ceață protectoare pentru față și corp, SPF 50, 150 ml și alte produse Apis

Alte produse de la Apis

Vezi toate produsele Apis »

Cel mai mic preț 75,01 lei · Liki24

Vezi oferta