- 2 magazine comparate
- Verificat
Apivita Hair Balsam hidratant, 150ml
Apivita Hair Balsam hidratant, 150ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 70,49 lei. Cel mai ieftin Apivita Hair Balsam hidratant, 150ml îl găsești la Dr.Max. Prețuri verificate .
Alternativă similară cu 34% mai ieftină pe 100 ml: Balsam hidratant, 250ml, Nuggela & Sule ComparăCel mai bun preț În stoc
70,49 lei
la Dr.Max · 46,99 lei / 100 ml
Vezi oferta la Dr.MaxSe deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
Compară toate cele 2 oferte- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Peste media ultimelor 90 de zile
Prețul de azi este cu 16,2% peste media perioadei (60,68 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.
- vs. media 90 de zile
- +16,2%
- minim 90 de zile
- 56,39 lei
- tendință 30 de zile
- Crește În creștere
Prețuri Apivita Hair Balsam hidratant, 150ml — toate ofertele (2)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Dr.Max
Cel mai ieftin
Preț verificat 46,99 lei / 100 ml |
70,49 lei | 46,99 lei | — | În stoc | Vezi oferta Dr.Max Vezi oferta |
|
pFarma
Preț verificat Indisponibil |
Preț indisponibil | — | — | Indisponibil | Vezi oferta pFarma Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Apivita Hair Balsam hidratant, 150ml comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −34% pe 100 ml.
-
Acest produs
Apivita Hair Balsam hidratant, 150ml
APIVITA · 150 ml
- Ambalaj
- 150 ml
- Cel mai bun preț
- 70,49 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 46,99 lei / 100 ml
-
Cel mai avantajos / unitate
Balsam hidratant, 250ml, Nuggela & SuleNuggela & Sulé · 250 ml
- Ambalaj
- 250 ml
- Cel mai bun preț
- 77,49 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 31,00 lei / 100 ml −34%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Balsam hidratant, 250ml, FloxiaFloxia · 250 ml
- Ambalaj
- 250 ml
- Cel mai bun preț
- 87,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 35,20 lei / 100 ml −25%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Hair Tonic, 30ml x 4 fiole, RevalidRevalid · 4 fiole
- Ambalaj
- Fiole · 4 fiole
- Cel mai bun preț
- 148,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 37,25 lei / fiolă
- Alt brand
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Apivita Hair Balsam hidratant, 150ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Apivita Hair Balsam hidratant, 150ml din ultimele 90 de zile: 56,39 lei.
- Prețul curent este cu 16,2% peste media ultimelor 90 de zile (60,68 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Apivita Hair Balsam hidratant, 150ml
Apivita Hair Balsam hidratant, 150ml este un produs din categoria Frumusețe și îngrijire. Ambalajul conține 150 ml.
Compoziție
Aqua/Water/Eau**, Cetyl Alcohol, Crambe Abyssinica Seed Oil, C15-19 Alkane, Glycerin, Brassicamidopropyl Dimethylamine, C13-15 Alkane, Cetyl Esters, Cetearyl Alcohol, Aqua/Water/Eau, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Propolis Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf* Extract, Mel/Honey/Miel, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Rosa Damascena Flower Oil*, Pelargonium Graveolens Flower Oil*, Panthenol, Hydrolyzed Oats*, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Arginine, Sodium Gluconate, Tocopheryl Acetate, Aspartic Acid, Lactic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Limonene, Coumarin.*Organic cultivation/ Issu de l'agriculture biologique**Rosmarinus Officinalis Leaf* Aqueous Infusion = Rosemary water / Infusion de romarin.
Mod de administrare
După șamponare, aplicați pe lungime și vârfuri timp de 2-3 minute și clătiți bine.Evitați contactul cu ochii. Doar pentru uz extern.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Apivita Hair Balsam hidratant, 150ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Apivita Hair Balsam hidratant, 150ml
- Unde este cel mai ieftin Apivita Hair Balsam hidratant, 150ml?
- Cel mai mic preț este 70,49 lei, la Dr.Max (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 46,99 lei la cel mai bun preț (70,49 lei pentru 150 ml).
Alternative la Apivita Hair Balsam hidratant, 150ml
Balsam hidratant, 250ml, Nuggela & Sule
Nuggela & Sulé
de la 77,49 lei
Cu 34% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Balsam hidratant, 250ml, Floxia
Floxia
de la 87,99 lei
Cu 25% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Alte produse de la APIVITA
Vezi toate produsele APIVITA »Cel mai mic preț 70,49 lei · Dr.Max
Vezi oferta