- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Apollo's Hegemony Artemisia, capsule, 90 buc.
Apollo's Hegemony Artemisia, capsule, 90 buc. este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 67,16 lei. Cel mai ieftin Apollo's Hegemony Artemisia, capsule, 90 buc. îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
67,16 lei
la Liki24 · 0,75 lei / capsulă
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (67,16 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 67,16 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Apollo's Hegemony Artemisia, capsule, 90 buc. — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per capsulă | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 0,75 lei / capsulă |
67,16 lei | 0,75 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Apollo's Hegemony Artemisia, capsule, 90 buc. comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Apollo's Hegemony Artemisia, capsule, 90 buc.
90 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 90 de capsule
- Cel mai bun preț
- 67,16 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 0,75 lei / capsulă
-
Apollo's Hegemony ZMP5P, capsule, 120 buc.120 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 120 de capsule
- Cel mai bun preț
- 114,21 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 0,95 lei / capsulă
- Același tip de produs
- Aceeași formă
-
Apollo's Hegemony Fucoxanthin, capsule, 90 buc.90 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 90 de capsule
- Cel mai bun preț
- 100,29 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1,11 lei / capsulă
- Același tip de produs
- Aceeași formă
-
Apollo's Hegemony Forskolin, capsule, 90 buc.90 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 90 de capsule
- Cel mai bun preț
- 132,88 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1,48 lei / capsulă
- Același tip de produs
- Aceeași formă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Apollo's Hegemony Artemisia, capsule, 90 buc. (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Apollo's Hegemony Artemisia, capsule, 90 buc. din ultimele 90 de zile: 67,16 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (67,16 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Apollo's Hegemony Artemisia, capsule, 90 buc.
Apollo's Hegemony Artemisia, capsule, 90 buc. este un supliment alimentar. Ambalajul conține 90 de capsule.
Ingrediente
Extract de pelin 4:1 (Arthemisia absynthium L.), înveliș al capsulei (agent de glazurare: hidroxipropilmetilceluloză), agent de încărcare: celuloză microcristalină; agenți antiaglomeranți: săruri de magneziu ale acizilor grași, dioxid de siliciu.
Ingrediente
1 capsulă Extract 4:1 din pelin (Artemisia absinthium) 300 mg Doza zilnică recomandată Adulți: 1 capsulă pe zi. Avertismente de siguranță Nu utilizați dacă sunteți hipersensibil la oricare dintre ingrediente. Nu depășiți doza zilnică recomandată. Dacă aveți o afecțiune medicală sau luați medicamente, consultați un medic înainte de utilizare. Nu utilizați la copii, femei însărcinate sau care alăptează. Acest produs este un supliment alimentar și nu trebuie utilizat ca înlocuitor pentru o dietă variată. Se recomandă o dietă echilibrată și un stil de viață sănătos. A se păstra într-un loc uscat. A se proteja de lumină și umiditate. A se păstra la o temperatură care să nu depășească 25°C. A nu se lăsa la îndemâna copiilor mici.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Apollo's Hegemony Artemisia, capsule, 90 buc.
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Apollo's Hegemony Artemisia, capsule, 90 buc.
- Unde este cel mai ieftin Apollo's Hegemony Artemisia, capsule, 90 buc.?
- Cel mai mic preț este 67,16 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă o capsulă?
- 0,75 lei la cel mai bun preț (67,16 lei pentru 90 de capsule).
Alternative la Apollo's Hegemony Artemisia, capsule, 90 buc.
Apollo's Hegemony ZMP5P, capsule, 120 buc.
de la 114,21 lei
Același tip de produs · aceeași formă
Apollo's Hegemony Fucoxanthin, capsule, 90 buc.
de la 100,29 lei
Același tip de produs · aceeași formă
Apollo's Hegemony Forskolin, capsule, 90 buc.
de la 132,88 lei
Același tip de produs · aceeași formă
Apollo's Hegemony butirat de sodiu, butirat de sodiu, 240 capsule
de la 134,84 lei
Același tip de produs · aceeași formă
Apollo's Hegemony Sweet Dreams, capsule, 180 buc.
de la 167,02 lei
Același tip de produs · aceeași formă
Apollo's Hegemony Bifido Micro, capsule, 30 buc.
de la 88,97 lei
Același tip de produs · aceeași formă
Apollo's Hegemony Mastermind v2, capsule, 180 buc.
de la 203,84 lei
Același tip de produs · aceeași formă
Apollo's Hegemony 5-MTHF, comprimate, 60 buc.
de la 60,73 lei
Același tip de produs
Cel mai mic preț 67,16 lei · Liki24
Vezi oferta