Farmaro
Meniu ☰
Avène XeraCalm Nutrition Cremă de duș 200 ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Avène XeraCalm Nutrition Cremă de duș 200 ml

de la AVENE Cremă · 200 ml
Fii primul care dă o notă:

Avène XeraCalm Nutrition Cremă de duș 200 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 60,51 lei. Cel mai ieftin Avène XeraCalm Nutrition Cremă de duș 200 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 48% mai ieftină pe 100 ml: Ulei de dus XeraCalm A.D, 750ml, Avene

Cel mai bun preț În stoc

60,51 lei

la Liki24 · 30,26 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (60,69 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
−0,3%
minim 90 de zile
60,51 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Avène XeraCalm Nutrition Cremă de duș 200 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

30,26 lei / 100 ml

60,51 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −48% pe 100 ml.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Avène XeraCalm Nutrition Cremă de duș 200 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 60,81 lei min 60,51 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Avène XeraCalm Nutrition Cremă de duș 200 ml din ultimele 90 de zile: 60,51 lei.
  • Prețul curent este cu 0,3% sub media ultimelor 90 de zile (60,69 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Avène XeraCalm Nutrition Cremă de duș 200 ml

Avène XeraCalm Nutrition Cremă de duș 200 ml este un produs. Se prezintă sub formă de cremă, ambalaj de 200 ml.

Atenționări și precauții

Vânzarea acestui produs este limitată la Spațiul Economic European și la 6 produse identice pe zi per client

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Avène XeraCalm Nutrition Cremă de duș 200 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Descriere Crema de duș Avène XeraCalm Nutrition 200 ml este o cremă de igienă zilnică cu toleranță ridicată pentru pielea sensibilă și uscată a întregii familii*. Îmbogățită cu agenți nutritivi, această cremă de duș curăță delicat și calmează senzația de uscăciune chiar și a celei mai sensibile pielii. Textura sa cremoasă, delicat parfumată, oferă confort pielii. Pielea este curățată, moale, rehidratată și protejată de uscăciune. Fără săpun. pH neutru pentru piele. Nu ustură ochii sau zonele intime externe. *Este potrivit pentru sugari de la 1 lună, copii și adulți. 99% din ingrediente sunt de origine naturală. Fabricat în Franța.

Întrebări frecvente despre Avène XeraCalm Nutrition Cremă de duș 200 ml

Unde este cel mai ieftin Avène XeraCalm Nutrition Cremă de duș 200 ml?
Cel mai mic preț este 60,51 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
30,26 lei la cel mai bun preț (60,51 lei pentru 200 ml).

Alternative la Avène XeraCalm Nutrition Cremă de duș 200 ml și alte produse AVENE

Avene Xeracalm Nutrition, cremă de duș, 500 ml

Avene Xeracalm Nutrition, cremă de duș, 500 ml

AVENE

de la 99,45 lei

Cu 34% mai ieftin / 100 ml · alt ambalaj · același tip de produs

Avène XERACALM NUTRITION Gel de duș 500 ml

Avène XERACALM NUTRITION Gel de duș 500 ml

AVENE

de la 81,35 lei

Cu 46% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs

Ulei de dus XeraCalm A.D, 750ml, Avene

Ulei de dus XeraCalm A.D, 750ml, Avene

AVENE

de la 118,49 lei

Cu 48% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs

Gel de dus tip spuma Intense Nutrition, 200 ml, Ida Warg

Gel de dus tip spuma Intense Nutrition, 200 ml, Ida Warg

de la 49,98 lei

Cu 17% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs

Gel de dus tip spuma Intense Nutrition, 250 ml, Ida Warg

Gel de dus tip spuma Intense Nutrition, 250 ml, Ida Warg

de la 65,69 lei

Cu 13% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs

Alte produse de la AVENE

Vezi toate produsele AVENE »

Cel mai mic preț 60,51 lei · Liki24

Vezi oferta