Farmaro
Meniu ☰
Back to Comfort Resveravit-C, cremă de noapte regenerantă, 50 ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Back to Comfort Resveravit-C, cremă de noapte regenerantă, 50 ml

de la Crema Cremă · 50 ml
Fii primul care dă o notă:

Back to Comfort Resveravit-C, cremă de noapte regenerantă, 50 ml este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 265,62 lei. Cel mai ieftin Back to Comfort Resveravit-C, cremă de noapte regenerantă, 50 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 80% mai ieftină pe 100 ml: CHRISTOPHE ROBIN CREMĂ DE NOAPTE REGENERANTĂ 150 ML

Cel mai bun preț În stoc

265,62 lei

la Liki24 · 531,24 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 19.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (265,62 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
265,62 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Back to Comfort Resveravit-C, cremă de noapte regenerantă, 50 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

531,24 lei / 100 ml

265,62 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −80% pe 100 ml.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Back to Comfort Resveravit-C, cremă de noapte regenerantă, 50 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

265,62 lei 08.10 18.10
  • Cel mai mic preț pentru Back to Comfort Resveravit-C, cremă de noapte regenerantă, 50 ml din ultimele 90 de zile: 265,62 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (265,62 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Back to Comfort Resveravit-C, cremă de noapte regenerantă, 50 ml

Back to Comfort Resveravit-C, cremă de noapte regenerantă, 50 ml este un produs. Se prezintă sub formă de cremă, ambalaj de 50 ml.

Ingrediente

Apă din rădăcină de Polygonum Multiflorum, Filtrat de fermentație Lactobacillus, Uree, PCA, Coco-Caprilat/Caprat, Glicerină, Pantenol, Ulei din semințe de Vitis Vinifera (struguri), Cetearil Olivate, Trigliceridă caprilic/capric, Sorbitan Olivate, Unt de Butyrospermum Parkii, Izononil Izononanoat, Acid 3-O-Etil Ascorbic, Lactat de sodiu, Dicaprilil Carbonat, Propanediol, Alcool cetearilic, Extract de rădăcină de Polygonum Multiflorum, Resveratrol, Fitosteroli, Lizat de Saccharomyces, Retinil din semințe de floarea-soarelui, Gluconolactonă, Ulei din semințe de zmeură/Tocoferil Succinat, Esteri de aminopropanediol, Acid tartric, Lactat de calciu, Acetat de tocoferil, Gumă xantan, Disuccinat de etilendiamină trisodică, Acid lactic, Benzoat de sodiu, Levulinat de sodiu, Sorbat de potasiu, Tetrametil Acetiloctahidronaftalene, Parfum.

Ingrediente active

resveratrol, bioferment PCA, biolizat A, apă din producția de extract de troscot japonez, vitamina C, moleculă asemănătoare ceramidei din zmeură, fitosteroli. Destin Pentru îngrijirea nocturnă a tuturor tipurilor de piele, în special a pielii mature cu semne vizibile de îmbătrânire.

Mod de utilizare

Seara, masați ușor o cantitate mică de cremă pe pielea curățată a feței, gâtului și decolteului. Comentarii Acest produs este destinat exclusiv uzului extern. Evitați contactul cu ochii.

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Back to Comfort Resveravit-C, cremă de noapte regenerantă, 50 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Descriere Înapoi la Comfort Resveravit-C Oferă-i pielii tale o regenerare nocturnă binemeritată, de primă clasă! Această cremă de noapte avansată este un adevărat elixir al tinereții, activând procesele de reparare în timp ce dormi. Formula sa hrănitoare combină puterea puternică a resveratrolului cu beneficiile iluminatoare ale vitaminei C. Este aliatul tău nocturn, stimulând producția de colagen și asigurându-te că te trezești cu o piele mai netedă și mai fermă. Proprietăți Înapoi la Crema de noapte regeneratoare Comfort Resveravit-C • Regenerează intensiv și susține procesele de reparare nocturnă ale pielii. • Îmbunătățește vizibil fermitatea pielii. • Luminează petele și uniformizează nuanța pielii. • Hidratează și hrănește în profunzime.

Întrebări frecvente despre Back to Comfort Resveravit-C, cremă de noapte regenerantă, 50 ml

Unde este cel mai ieftin Back to Comfort Resveravit-C, cremă de noapte regenerantă, 50 ml?
Cel mai mic preț este 265,62 lei, la Liki24 (verificat 19.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
531,24 lei la cel mai bun preț (265,62 lei pentru 50 ml).

Alternative la Back to Comfort Resveravit-C, cremă de noapte regenerantă, 50 ml

Alte produse de la Crema

Vezi toate produsele Crema »

Cel mai mic preț 265,62 lei · Liki24

Vezi oferta