Farmaro
Meniu ☰
Bandaj Idealast-haft color 6 cm x 4 m albastru 1 buc — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Bandaj Idealast-haft color 6 cm x 4 m albastru 1 buc

1 bucată
Fii primul care dă o notă:

Bandaj Idealast-haft color 6 cm x 4 m albastru 1 buc este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 55,31 lei. Cel mai ieftin Bandaj Idealast-haft color 6 cm x 4 m albastru 1 buc îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 63% mai ieftină pe bucată: PEHA-HAFT Bandaj de fixare color fără latex 6cm x4m albastru 1 buc

Cel mai bun preț În stoc

55,31 lei

la Liki24 · 55,31 lei / bucată

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (54,82 lei).

vs. media 90 de zile
+0,9%
minim 90 de zile
54,70 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Bandaj Idealast-haft color 6 cm x 4 m albastru 1 buc — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

55,31 lei / bucată

55,31 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −63% pe bucată.

Comparația e de preț și cantitate. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (bucată cu bucată, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Bandaj Idealast-haft color 6 cm x 4 m albastru 1 buc (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 55,31 lei min 54,70 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Bandaj Idealast-haft color 6 cm x 4 m albastru 1 buc din ultimele 90 de zile: 54,70 lei.
  • Prețul curent este cu 0,9% peste media ultimelor 90 de zile (54,82 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Bandaj Idealast-haft color 6 cm x 4 m albastru 1 buc

Bandaj Idealast-haft color 6 cm x 4 m albastru 1 buc este un produs. Ambalajul conține 1 bucată.

Text producător Descriere Bandaj Idealast-haft color 6 cm x 4 m albastru 1 buc

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Bandaj colorat Ideal-Haft 6 cm x 4 m albastru Bandajul colorat Ideal-haft 6 cm x 4 m albastru este un bandaj de la Paul HARTMANN AG. Aplicabil universal, pentru boli venoase, ca bandaj de susținere și ameliorare, ca bandaj sportiv și pentru înfășurarea atelelor. Bandaj colorat Ideal-Haft 6 cm x 4 m albastru – Culoare atractivă Bandaj colorat Ideal-Haft 6 cm x 4 m albastru – cumpărați ieftin și ușor online de la DocMorris.

Întrebări frecvente despre Bandaj Idealast-haft color 6 cm x 4 m albastru 1 buc

Unde este cel mai ieftin Bandaj Idealast-haft color 6 cm x 4 m albastru 1 buc?
Cel mai mic preț este 55,31 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă o bucată?
55,31 lei la cel mai bun preț (55,31 lei pentru 1 bucată).

Alternative la Bandaj Idealast-haft color 6 cm x 4 m albastru 1 buc

Cel mai mic preț 55,31 lei · Liki24

Vezi oferta