Farmaro
Meniu ☰
Bandaje din tifon Mubitex de 6 cm, simple, 1 buc. — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Bandaje din tifon Mubitex de 6 cm, simple, 1 buc.

1 bucată
Fii primul care dă o notă:

Bandaje din tifon Mubitex de 6 cm, simple, 1 buc. este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 18,38 lei. Cel mai ieftin Bandaje din tifon Mubitex de 6 cm, simple, 1 buc. îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 87% mai ieftină pe bucată: Bandaje de tifon elastic 10 cm x 4 m 50 buc

Cel mai bun preț În stoc

18,38 lei

la Liki24 · 18,38 lei / bucată

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (18,07 lei).

vs. media 90 de zile
+1,7%
minim 90 de zile
17,30 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Bandaje din tifon Mubitex de 6 cm, simple, 1 buc. — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

18,38 lei / bucată

18,38 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −87% pe bucată.

Comparația e de preț și cantitate. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (bucată cu bucată, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Bandaje din tifon Mubitex de 6 cm, simple, 1 buc. (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 18,86 lei min 17,30 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Bandaje din tifon Mubitex de 6 cm, simple, 1 buc. din ultimele 90 de zile: 17,30 lei.
  • Prețul curent este cu 1,7% peste media ultimelor 90 de zile (18,07 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Bandaje din tifon Mubitex de 6 cm, simple, 1 buc.

Bandaje din tifon Mubitex de 6 cm, simple, 1 buc. este un produs. Ambalajul conține 1 bucată.

Text producător Descriere Bandaje din tifon Mubitex de 6 cm, simple, 1 buc.

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Bandaje din tifon MUBITEX 6cm ambalate individual în celofan

Întrebări frecvente despre Bandaje din tifon Mubitex de 6 cm, simple, 1 buc.

Unde este cel mai ieftin Bandaje din tifon Mubitex de 6 cm, simple, 1 buc.?
Cel mai mic preț este 18,38 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă o bucată?
18,38 lei la cel mai bun preț (18,38 lei pentru 1 bucată).

Alternative la Bandaje din tifon Mubitex de 6 cm, simple, 1 buc.

Bandaje de tifon Mubitex 10 cm unice în celulă 1 buc

Bandaje de tifon Mubitex 10 cm unice în celulă 1 buc

de la 17,12 lei

Cu 7% mai ieftin / bucată · același tip de produs

Bandaje de tifon elastic 10 cm x 4 m 50 buc

Bandaje de tifon elastic 10 cm x 4 m 50 buc

de la 118,17 lei

Cu 87% mai ieftin / bucată · același tip de produs

Bandaje de tifon elastic 10 cm x 4 m 20 buc

Bandaje de tifon elastic 10 cm x 4 m 20 buc

de la 55,77 lei

Cu 85% mai ieftin / bucată · același tip de produs

Bandaje de tifon 6 cmx4 m 20 buc

Bandaje de tifon 6 cmx4 m 20 buc

de la 78,95 lei

Cu 79% mai ieftin / bucată · același tip de produs

Bandaje de tifon 8 cmx4 m 20 buc

Bandaje de tifon 8 cmx4 m 20 buc

de la 86,66 lei

Cu 76% mai ieftin / bucată · același tip de produs

Bandaje de tifon DIN 6 cmx4 m 20 buc

Bandaje de tifon DIN 6 cmx4 m 20 buc

de la 100,39 lei

Cu 73% mai ieftin / bucată · același tip de produs

Bandaje din tifon, 10 cm x 4 m, elastice, 10 bucăți

Bandaje din tifon, 10 cm x 4 m, elastice, 10 bucăți

de la 59,44 lei

Cu 68% mai ieftin / bucată · același tip de produs

Cel mai mic preț 18,38 lei · Liki24

Vezi oferta