- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Batiste Sweetie, șampon uscat, 200 ml
Batiste Sweetie, șampon uscat, 200 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 28,96 lei. Cel mai ieftin Batiste Sweetie, șampon uscat, 200 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Alternativă similară cu 12% mai ieftină pe 100 ml: Sampon uscat Ultra Fresh Classic, Joanna | 200 ml ComparăCel mai bun preț În stoc
28,96 lei
la Liki24 · 14,48 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț bun: sub media ultimelor 90 de zile
Prețul de azi este cu 3,0% sub media perioadei (29,87 lei). Este și cel mai mic preț din ultimele 90 de zile.
- vs. media 90 de zile
- −3,0%
- minim 90 de zile
- 28,96 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Batiste Sweetie, șampon uscat, 200 ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 14,48 lei / 100 ml |
28,96 lei | 14,48 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Batiste Sweetie, șampon uscat, 200 ml comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −12% pe 100 ml.
-
Acest produs
Batiste Sweetie, șampon uscat, 200 ml
BATISTE · 200 ml
- Ambalaj
- șampon · 200 ml
- Cel mai bun preț
- 28,96 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 14,48 lei / 100 ml
-
Cel mai avantajos / unitate
Sampon uscat Ultra Fresh Classic, Joanna | 200 mlJoanna · 200 ml
- Ambalaj
- șampon · 200 ml
- Cel mai bun preț
- 25,55 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 12,78 lei / 100 ml −12%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Sampon uscat Ultra Fresh Brown, Joanna | 200 mlJoanna · 200 ml
- Ambalaj
- șampon · 200 ml
- Cel mai bun preț
- 25,92 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 12,96 lei / 100 ml −10%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Sampon uscat Pure Fresh, 200ml, SyossSyoss · 200 ml
- Ambalaj
- șampon · 200 ml
- Cel mai bun preț
- 28,78 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 14,39 lei / 100 ml −1%
- Același tip de produs
- Alt brand
- Aceeași formă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Batiste Sweetie, șampon uscat, 200 ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Batiste Sweetie, șampon uscat, 200 ml din ultimele 90 de zile: 28,96 lei.
- Prețul curent este cu 3,0% sub media ultimelor 90 de zile (29,87 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Batiste Sweetie, șampon uscat, 200 ml
Batiste Sweetie, șampon uscat, 200 ml este un produs. Se prezintă sub formă de șampon, ambalaj de 200 ml.
Text producător Descriere Batiste Sweetie, șampon uscat, 200 ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Batiste Sweetie, șampon uscat, 200 ml
- Unde este cel mai ieftin Batiste Sweetie, șampon uscat, 200 ml?
- Cel mai mic preț este 28,96 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 14,48 lei la cel mai bun preț (28,96 lei pentru 200 ml).
Alternative la Batiste Sweetie, șampon uscat, 200 ml și alte produse BATISTE
Sampon uscat Ultra Fresh Classic, Joanna | 200 ml
Joanna
de la 25,55 lei
2 oferteCu 12% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Sampon uscat Ultra Fresh Brown, Joanna | 200 ml
Joanna
de la 25,92 lei
2 oferteCu 10% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Sampon uscat Pure Fresh, 200ml, Syoss
Syoss
de la 28,78 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Sampon uscat, 200ml, Lee Stafford
Lee Stafford
de la 55,81 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Șampon uscat Extra Fresh Got2B, 100 ml
Got2b
de la 35,85 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Sampon uscat Original, 200ml, Batiste
BATISTE
de la 13,49 lei
4 oferteCu 53% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · aceeași formă
Sampon lichid pentru par uscat, 475ml, Sabio
Sabio
de la 36,49 lei
Cu 47% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Șampon natural pentru par uscat, 475 ml, Sabio
Sabio
de la 40,95 lei
Cu 40% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Alte produse de la BATISTE
Vezi toate produsele BATISTE »Cel mai mic preț 28,96 lei · Liki24
Vezi oferta