- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 farmacie comparată
- Verificat
Batoane Duo Ciocolata, 62g, Gerlinea
Batoane Duo Ciocolata, 62g, Gerlinea este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 12,66 lei. Cel mai ieftin Batoane Duo Ciocolata, 62g, Gerlinea îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
12,66 lei
la Liki24 · 20,42 lei / 100 g
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (12,66 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 12,66 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Batoane Duo Ciocolata, 62g, Gerlinea — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 g | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 20,42 lei / 100 g |
12,66 lei | 20,42 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Batoane Duo Ciocolata, 62g, Gerlinea (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Batoane Duo Ciocolata, 62g, Gerlinea din ultimele 90 de zile: 12,66 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (12,66 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Batoane Duo Ciocolata, 62g, Gerlinea
Batoane Duo Ciocolata, 62g, Gerlinea este un produs. Ambalajul conține 62 g.
Ingrediente
ciocolata neagra 30% (masa de cacao, zahar, unt de cacao, substanta grasa din lapte, emulsifiant: lecitina de soia, aroma naturala de vanilie), derivate din lapte (lapte pudra degresat, proteine din lapte), sirop de zahar invertit, sirop de glucoza, albus de ou pudra, zahar, stabilizator: sorbitol, ulei de palmier nehidrogenat, maltodextrina, gluten de grau, gelatina, arome, sare, vitamine B1, B6, B9, PP si E (lactoza), ulei de rapita. Dieta propusa nu se recomanda a fi urmata mai mult de 3 saptamani fara avizul medicului. Alternanta perioadelor de pierdere si crestere in greutate este nefasta pentru sanatate. Fabricat intr-o unitate care utilizeaza nuci.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Batoane Duo Ciocolata, 62g, Gerlinea
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Batoane Duo Ciocolata, 62g, Gerlinea
- Unde este cel mai ieftin Batoane Duo Ciocolata, 62g, Gerlinea?
- Cel mai mic preț este 12,66 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 g?
- 20,42 lei la cel mai bun preț (12,66 lei pentru 62 g).
Alte produse de la Gerlinea
Vezi toate produsele Gerlinea »Cel mai mic preț 12,66 lei · Liki24
Vezi oferta