Farmaro
Meniu ☰
Berberina Extract, 500 mg, 60 capsule, Health Evolution — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Berberina Extract, 500 mg, 60 capsule, Health Evolution

Capsule · 60 de capsule
Fii primul care dă o notă:

Berberina Extract, 500 mg, 60 capsule, Health Evolution este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 34,68 lei. Cel mai ieftin Berberina Extract, 500 mg, 60 capsule, Health Evolution îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

34,68 lei

la Liki24 · 0,58 lei / capsulă

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (34,68 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
34,68 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Berberina Extract, 500 mg, 60 capsule, Health Evolution — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

0,58 lei / capsulă

34,68 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Berberina Extract, 500 mg, 60 capsule, Health Evolution (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

34,68 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Berberina Extract, 500 mg, 60 capsule, Health Evolution din ultimele 90 de zile: 34,68 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (34,68 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Berberina Extract, 500 mg, 60 capsule, Health Evolution

Berberina Extract, 500 mg, 60 capsule, Health Evolution este un supliment alimentar. Ambalajul conține 60 de capsule.

Ingrediente

Extract apos 50:1 din radacini de Berberis aristata, cu 97% berberina - 500 mg

Mod de administrare

1-3 pastile pe zi , conform indicatiile doctorului

Atenționări și precauții

Supliment alimentar. A nu se depăși doza zilnică recomandată. A nu se utiliza ca înlocuitor al unei diete variate și echilibrate și al unui stil de viață sănătos. A nu se lăsa la îndemâna și vederea copiilor mici. Consultați medicul înainte de utilizare în timpul sarcinii, alăptării sau dacă urmați un tratament medicamentos.

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Berberina Extract, 500 mg, 60 capsule, Health Evolution

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Berberina Extract, 500 mg, 60 capsule, Health Evolution [5942897000006] Descriere:Extractul apos concentrat din rădăcini de Berberis aristata, standardizat la 97% berberină, este conceput pentru a contribui la susținerea metabolismului normal al glucozei și lipidelor și echilibrul metabolic general. Beneficii: • Extract apos concentrat din rădăcini de Berberis aristata, standardizat la 97% berberină. • Contribuie la metabolismul normal al glucozei și lipidelor și la echilibrul metabolic general. Prezentare:60 capsule

Întrebări frecvente despre Berberina Extract, 500 mg, 60 capsule, Health Evolution

Unde este cel mai ieftin Berberina Extract, 500 mg, 60 capsule, Health Evolution?
Cel mai mic preț este 34,68 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
0,58 lei la cel mai bun preț (34,68 lei pentru 60 de capsule).

Alternative la Berberina Extract, 500 mg, 60 capsule, Health Evolution

Berberina 500mg 90cps

Berberina 500mg 90cps

ADAMS VISION

de la 92,82 lei

3 oferte

Aceeași substanță activă · aceeași doză · aceeași formă

Berberina 500mg 30cps

Berberina 500mg 30cps

ADAMS VISION

de la 31,11 lei

2 oferte

Aceeași substanță activă · aceeași doză · aceeași formă

Berberina 500mg 60cps

Berberina 500mg 60cps

BRONSON LABORATORIES

de la 153,51 lei

2 oferte

Aceeași substanță activă · aceeași doză · aceeași formă

Berberina plus 500mg, 30 capsule vegetale, Nutrific

Berberina plus 500mg, 30 capsule vegetale, Nutrific

NUTRIFIC

de la 65,90 lei

Aceeași substanță activă · aceeași doză · aceeași formă

Berberina 500 mg, 60 capsule Naturmil

Berberina 500 mg, 60 capsule Naturmil

Naturmil

de la 107,68 lei

Aceeași substanță activă · aceeași doză · aceeași formă

Berberina plus 500mg, 60 capsule vegetale, Nutrific

Berberina plus 500mg, 60 capsule vegetale, Nutrific

NUTRIFIC

de la 112,60 lei

Aceeași substanță activă · aceeași doză · aceeași formă

Berberina 500 mg 60 capsule

Berberina 500 mg 60 capsule

Zenyth

de la 99,49 lei

Aceeași substanță activă · aceeași doză · aceeași formă

Cel mai mic preț 34,68 lei · Liki24

Vezi oferta