Farmaro
Meniu ☰
BINGOSPA Colagen pentru corp 300 ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

BINGOSPA Colagen pentru corp 300 ml

300 ml
Fii primul care dă o notă:

BINGOSPA Colagen pentru corp 300 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 36,92 lei. Cel mai ieftin BINGOSPA Colagen pentru corp 300 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

36,92 lei

la Liki24 · 12,31 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (36,92 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
36,92 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri BINGOSPA Colagen pentru corp 300 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

12,31 lei / 100 ml

36,92 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru BINGOSPA Colagen pentru corp 300 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

36,92 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru BINGOSPA Colagen pentru corp 300 ml din ultimele 90 de zile: 36,92 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (36,92 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este BINGOSPA Colagen pentru corp 300 ml

BINGOSPA Colagen pentru corp 300 ml este un produs. Ambalajul conține 300 ml.

Text producător Descriere BINGOSPA Colagen pentru corp 300 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Colagenul de corp BingoSpa, datorită consistenței sale ușoare și ingredientelor excepțional de active, îmbunătățește starea pielii și asigură un aspect frumos și atractiv. După vârsta de 25 de ani, celulele pielii încep să piardă colagen, fibrele de colagen slăbesc, provocând pierderea fermității și elasticității și apariția ridurilor. Pentru a vă menține pielea într-o stare excelentă, mențineți

Întrebări frecvente despre BINGOSPA Colagen pentru corp 300 ml

Unde este cel mai ieftin BINGOSPA Colagen pentru corp 300 ml?
Cel mai mic preț este 36,92 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
12,31 lei la cel mai bun preț (36,92 lei pentru 300 ml).

Alternative la BINGOSPA Colagen pentru corp 300 ml

Cel mai mic preț 36,92 lei · Liki24

Vezi oferta