- 1 magazin comparat
- Verificat
Biochemie Pflüger Schuessler Sare nr. 7 Magneziu fosf. D12 15 g
Biochemie Pflüger Schuessler Sare nr. 7 Magneziu fosf. D12 15 g este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 57,30 lei. Cel mai ieftin Biochemie Pflüger Schuessler Sare nr. 7 Magneziu fosf. D12 15 g îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
57,30 lei
la Liki24 · 382,00 lei / 100 g
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (55,72 lei).
- vs. media 90 de zile
- +2,8%
- minim 90 de zile
- 50,65 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Biochemie Pflüger Schuessler Sare nr. 7 Magneziu fosf. D12 15 g — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 g | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 382,00 lei / 100 g |
57,30 lei | 382,00 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Biochemie Pflüger Schuessler Sare nr. 7 Magneziu fosf. D12 15 g comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Biochemie Pflüger Schuessler Sare nr. 7 Magneziu fosf. D12 15 g
15 g
- Ambalaj
- 15 g
- Cel mai bun preț
- 57,30 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 382,00 lei / 100 g
-
Natur Planet Clorură de magneziu, sare de baie, 500 gNatur Planet · 500 g
- Ambalaj
- 500 g
- Cel mai bun preț
- 16,79 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 3,36 lei / 100 g
- Aceeași substanță activă
-
Natur Planet Sulfat de magneziu, sare de baie Epsom, 5 kgNatur Planet · 5000 g
- Ambalaj
- 5000 g
- Cel mai bun preț
- 80,25 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1,61 lei / 100 g
- Aceeași substanță activă
-
Natur Planet Sulfat de magneziu, sare de baie Epsom, 500 gNatur Planet · 500 g
- Ambalaj
- 500 g
- Cel mai bun preț
- 17,97 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 3,59 lei / 100 g
- Aceeași substanță activă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Biochemie Pflüger Schuessler Sare nr. 7 Magneziu fosf. D12 15 g (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Biochemie Pflüger Schuessler Sare nr. 7 Magneziu fosf. D12 15 g din ultimele 90 de zile: 50,65 lei.
- Prețul curent este cu 2,8% peste media ultimelor 90 de zile (55,72 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Biochemie Pflüger Schuessler Sare nr. 7 Magneziu fosf. D12 15 g
Biochemie Pflüger Schuessler Sare nr. 7 Magneziu fosf. D12 15 g este un produs. Ambalajul conține 15 g.
Mod de utilizare
În cazurile acute, luați 5 globule de până la șase ori pe zi; în cazurile cronice, luați 5 globule de una până la trei ori pe zi. Lăsați globulele să se dizolve în gură. Moleculele minerale se vor dizolva apoi lent și vor fi absorbite prin mucoasa bucală. Nu luați săruri Schüssler imediat după mese. Pentru instrucțiuni individuale de dozare, vă rugăm să consultați medicul, farmacistul sau terapeutul. Note: Globule: Conține zaharoză. Vă rugăm să citiți prospectul.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Biochemie Pflüger Schuessler Sare nr. 7 Magneziu fosf. D12 15 g
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Biochemie Pflüger Schuessler Sare nr. 7 Magneziu fosf. D12 15 g
- Unde este cel mai ieftin Biochemie Pflüger Schuessler Sare nr. 7 Magneziu fosf. D12 15 g?
- Cel mai mic preț este 57,30 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 g?
- 382,00 lei la cel mai bun preț (57,30 lei pentru 15 g).
Alternative la Biochemie Pflüger Schuessler Sare nr. 7 Magneziu fosf. D12 15 g
Natur Planet Clorură de magneziu, sare de baie, 500 g
Natur Planet
de la 16,79 lei
Aceeași substanță activă
Natur Planet Sulfat de magneziu, sare de baie Epsom, 5 kg
Natur Planet
de la 80,25 lei
Aceeași substanță activă
Natur Planet Sulfat de magneziu, sare de baie Epsom, 500 g
Natur Planet
de la 17,97 lei
Aceeași substanță activă
Sare amara Magneziu, 40g, Favisan
Favisan
de la 11,90 lei
2 oferteAceeași substanță activă
Clorura de magneziu, sare nigari, 1kg - Mix Brands
Mix Brands
de la 23,31 lei
Aceeași substanță activă
Sare Amara (Sulfat de magneziu) 40gr
Favisan
de la 13,64 lei
Aceeași substanță activă
Sare Nigari (Clorura de Magneziu) 100g
springmarkt
de la 8,27 lei
Aceeași substanță activă
Magneziu Pflüger PUR 90 St
de la 104,33 lei
Aceeași substanță activă
Cel mai mic preț 57,30 lei · Liki24
Vezi oferta