Farmaro
Meniu ☰
Bioderma Sensibio cremă defensivă tub 40ml 40 ml — preț și oferte
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Bioderma Sensibio cremă defensivă tub 40ml 40 ml

de la BIODERMA Cremă · 40 ml
Fii primul care dă o notă:

Bioderma Sensibio cremă defensivă tub 40ml 40 ml este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 112,27 lei. Cel mai ieftin Bioderma Sensibio cremă defensivă tub 40ml 40 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

112,27 lei

la Liki24 · 280,68 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (113,52 lei).

vs. media 90 de zile
−1,1%
minim 90 de zile
105,38 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Bioderma Sensibio cremă defensivă tub 40ml 40 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

280,68 lei / 100 ml

112,27 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Bioderma Sensibio cremă defensivă tub 40ml 40 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 115,64 lei min 105,38 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Bioderma Sensibio cremă defensivă tub 40ml 40 ml din ultimele 90 de zile: 105,38 lei.
  • Prețul curent este cu 1,1% sub media ultimelor 90 de zile (113,52 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Bioderma Sensibio cremă defensivă tub 40ml 40 ml

Bioderma Sensibio cremă defensivă tub 40ml 40 ml este un produs. Se prezintă sub formă de cremă, ambalaj de 40 ml.

Text producător Descriere Bioderma Sensibio cremă defensivă tub 40ml 40 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Cremă de față hidratantă și hrănitoare – pentru piele uscată și sensibilă Crema calmantă BIODERMA Sensibio Defensive Rich este potrivită în special pentru pielea sensibilă și uscată. Datorită texturii sale bogate, crema oferă hidratare timp de 12 ore, minimizează senzația de strângere a pielii și calmează și întărește activ bariera cutanată - datorită carnozinei, vitaminei E, polifenolilor din salvia roșie și tetrapeptidei-10. Ideală ca bază de machiaj. Tolerabilitate foarte ridicată, testat dermatologic, pH neutru și fără parfum.

Întrebări frecvente despre Bioderma Sensibio cremă defensivă tub 40ml 40 ml

Unde este cel mai ieftin Bioderma Sensibio cremă defensivă tub 40ml 40 ml?
Cel mai mic preț este 112,27 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
280,68 lei la cel mai bun preț (112,27 lei pentru 40 ml).

Alternative la Bioderma Sensibio cremă defensivă tub 40ml 40 ml și alte produse BIODERMA

Alte produse de la BIODERMA

Vezi toate produsele BIODERMA »

Cel mai mic preț 112,27 lei · Liki24

Vezi oferta