Farmaro
Meniu ☰
Bobini Baby, săpun în baton pentru bebeluși din prima zi și copii, 90 g — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Bobini Baby, săpun în baton pentru bebeluși din prima zi și copii, 90 g

de la Bobini 90 g
Fii primul care dă o notă:

Bobini Baby, săpun în baton pentru bebeluși din prima zi și copii, 90 g este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 11,35 lei. Cel mai ieftin Bobini Baby, săpun în baton pentru bebeluși din prima zi și copii, 90 g îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 21% mai ieftină pe 100 g: Bambino, săpun pentru bebeluși și copii din prima zi, 90 g

Cel mai bun preț În stoc

11,35 lei

la Liki24 · 12,61 lei / 100 g

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 19.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (11,35 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
11,35 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Bobini Baby, săpun în baton pentru bebeluși din prima zi și copii, 90 g — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

12,61 lei / 100 g

11,35 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −21% pe 100 g.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Bobini Baby, săpun în baton pentru bebeluși din prima zi și copii, 90 g (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

11,35 lei 08.10 19.10
  • Cel mai mic preț pentru Bobini Baby, săpun în baton pentru bebeluși din prima zi și copii, 90 g din ultimele 90 de zile: 11,35 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (11,35 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Bobini Baby, săpun în baton pentru bebeluși din prima zi și copii, 90 g

Bobini Baby, săpun în baton pentru bebeluși din prima zi și copii, 90 g este un produs. Ambalajul conține 90 g.

Text producător Descriere Bobini Baby, săpun în baton pentru bebeluși din prima zi și copii, 90 g

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Sapun Bobini Baby pentru bebelusi de la varsta de 1 zi si copii. Produsul cosmetic are o formulă vegană și hipoalergenică, care este blândă cu pielea delicată. Sapunul curata in profunzime epiderma, fara a o usca sau a-i perturba pH-ul natural. Oferă protecție și îngrijire adecvată pentru pielea sensibilă și alergică a copilului dumneavoastră. Sapun Bobini Baby - ingrediente • Extractul de aloe are proprietăți puternice de hidratare și regenerare a pielii. În plus, protejează, calmează și ameliorează roșeața. • Extractul de mușețel calmează iritațiile pielii, calmează și regenerează. Drept urmare, dupa folosirea sapunului Bobini Baby, pielea delicata a bebelusului este curatata, calmata si usor parfumata cu un parfum placut.

Întrebări frecvente despre Bobini Baby, săpun în baton pentru bebeluși din prima zi și copii, 90 g

Unde este cel mai ieftin Bobini Baby, săpun în baton pentru bebeluși din prima zi și copii, 90 g?
Cel mai mic preț este 11,35 lei, la Liki24 (verificat 19.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
12,61 lei la cel mai bun preț (11,35 lei pentru 90 g).

Alternative la Bobini Baby, săpun în baton pentru bebeluși din prima zi și copii, 90 g

Alte produse de la Bobini

Vezi toate produsele Bobini »

Cel mai mic preț 11,35 lei · Liki24

Vezi oferta