Farmaro
Meniu ☰
Bomboane cu sare de izvor Bad Reichenhall, 100 g bomboane — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Bomboane cu sare de izvor Bad Reichenhall, 100 g bomboane

100 g
Fii primul care dă o notă:

Bomboane cu sare de izvor Bad Reichenhall, 100 g bomboane este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 21,86 lei. Cel mai ieftin Bomboane cu sare de izvor Bad Reichenhall, 100 g bomboane îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

21,86 lei

la Liki24 · 21,86 lei / 100 g

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț bun: sub media ultimelor 90 de zile

Prețul de azi este cu 4,1% sub media perioadei (22,80 lei). Este și cel mai mic preț din ultimele 90 de zile.

vs. media 90 de zile
−4,1%
minim 90 de zile
21,86 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Bomboane cu sare de izvor Bad Reichenhall, 100 g bomboane — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

21,86 lei / 100 g

21,86 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Bomboane cu sare de izvor Bad Reichenhall, 100 g bomboane (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 25,33 lei min 21,86 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Bomboane cu sare de izvor Bad Reichenhall, 100 g bomboane din ultimele 90 de zile: 21,86 lei.
  • Prețul curent este cu 4,1% sub media ultimelor 90 de zile (22,80 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Bomboane cu sare de izvor Bad Reichenhall, 100 g bomboane

Bomboane cu sare de izvor Bad Reichenhall, 100 g bomboane este un produs. Ambalajul conține 100 g.

Text producător Descriere Bomboane cu sare de izvor Bad Reichenhall, 100 g bomboane

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Bomboane cu sare de primăvară BAD REICHENHALLER

Întrebări frecvente despre Bomboane cu sare de izvor Bad Reichenhall, 100 g bomboane

Unde este cel mai ieftin Bomboane cu sare de izvor Bad Reichenhall, 100 g bomboane?
Cel mai mic preț este 21,86 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
21,86 lei la cel mai bun preț (21,86 lei pentru 100 g).

Cel mai mic preț 21,86 lei · Liki24

Vezi oferta