Farmaro
Meniu ☰
Bonete bufante cu elastic de unica folosinta, 100 bucati, Easycare — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Bonete bufante cu elastic de unica folosinta, 100 bucati, Easycare

de la EASY CARE 100 de bucăți
Fii primul care dă o notă:

Bonete bufante cu elastic de unica folosinta, 100 bucati, Easycare este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 15,56 lei. Cel mai ieftin Bonete bufante cu elastic de unica folosinta, 100 bucati, Easycare îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

15,56 lei

la Liki24 · 0,16 lei / bucată

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (15,56 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
15,56 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Bonete bufante cu elastic de unica folosinta, 100 bucati, Easycare — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

0,16 lei / bucată

15,56 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Bonete bufante cu elastic de unica folosinta, 100 bucati, Easycare (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

15,56 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Bonete bufante cu elastic de unica folosinta, 100 bucati, Easycare din ultimele 90 de zile: 15,56 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (15,56 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Bonete bufante cu elastic de unica folosinta, 100 bucati, Easycare

Bonete bufante cu elastic de unica folosinta, 100 bucati, Easycare este un produs. Ambalajul conține 100 de bucăți.

Ingrediente

albe, confectionate din material netesut ( polipropilena sau TNT)

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Bonete bufante cu elastic de unica folosinta, 100 bucati, Easycare

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Bonete de unica folosinta bufante, albe, confectionate din material netesut ( polipropilena sau TNT). Bonetele bufante sunt utilizate pentru potectia capului in spitale, clinici, centre spa, cabinete medicale si in industria alimentara. Bonetele de unica folosinta sunt prevazute cu elastic in perimetru pentru reglarea circumferintei. Prezentare: 100 bucati.

Întrebări frecvente despre Bonete bufante cu elastic de unica folosinta, 100 bucati, Easycare

Unde este cel mai ieftin Bonete bufante cu elastic de unica folosinta, 100 bucati, Easycare?
Cel mai mic preț este 15,56 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o bucată?
0,16 lei la cel mai bun preț (15,56 lei pentru 100 de bucăți).

Alte produse de la EASY CARE

Vezi toate produsele EASY CARE »

Cel mai mic preț 15,56 lei · Liki24

Vezi oferta