Farmaro
Meniu ☰
Bonflor, 10 capsule gastrorezistente, Fiterman Pharma — preț și oferte

EAN 5944732018139

  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Bonflor, 10 capsule gastrorezistente, Fiterman Pharma

de la Fiterman Capsule · 10 capsule
Fii primul care dă o notă:

Bonflor, 10 capsule gastrorezistente, Fiterman Pharma este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 17,40 lei. Cel mai ieftin Bonflor, 10 capsule gastrorezistente, Fiterman Pharma îl găsești la Spring Farma. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

17,40 lei

la Spring Farma · 1,74 lei / capsulă

Vezi oferta la Spring Farma

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (17,40 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
17,40 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Bonflor, 10 capsule gastrorezistente, Fiterman Pharma — toate ofertele (1)

Ordonate după preț, același cod EAN la fiecare farmacie.

Magazin Preț Acțiune
Spring Farma Cel mai ieftin

Preț verificat

1,74 lei / capsulă

17,40 lei Vezi oferta Spring Farma

Istoricul prețului pentru Bonflor, 10 capsule gastrorezistente, Fiterman Pharma (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

17,40 lei 12.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Bonflor, 10 capsule gastrorezistente, Fiterman Pharma din ultimele 90 de zile: 17,40 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (17,40 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Bonflor, 10 capsule gastrorezistente, Fiterman Pharma

Bonflor, 10 capsule gastrorezistente, Fiterman Pharma este un produs din categoria Probiotice și enzime. Ambalajul conține 10 capsule.

Text producător Descriere Bonflor, 10 capsule gastrorezistente, Fiterman Pharma

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Tulpinile probiotice din compoziția Bonflor® capsule sunt cele ce se găsesc natural în flora intestinală sănătoasă. Astfel, Bonflor® capsule va repopula rapid și sigur flora intestinală.

Întrebări frecvente despre Bonflor, 10 capsule gastrorezistente, Fiterman Pharma

Unde este cel mai ieftin Bonflor, 10 capsule gastrorezistente, Fiterman Pharma?
Cel mai mic preț este 17,40 lei, la Spring Farma (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
1,74 lei la cel mai bun preț (17,40 lei pentru 10 capsule).

Alte produse din Probiotice și enzime

Alte produse de la Fiterman

Vezi toate produsele Fiterman »

Cel mai mic preț 17,40 lei · Spring Farma

Vezi oferta