- 1 magazin comparat
- Verificat
Branturi Work & Boot Gel Activ, marimea S, 1 pereche, Scholl
Branturi Work & Boot Gel Activ, marimea S, 1 pereche, Scholl este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 75,48 lei. Cel mai ieftin Branturi Work & Boot Gel Activ, marimea S, 1 pereche, Scholl îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
75,48 lei
la Liki24
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (73,95 lei).
- vs. media 90 de zile
- +2,1%
- minim 90 de zile
- 71,91 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Branturi Work & Boot Gel Activ, marimea S, 1 pereche, Scholl — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat
|
75,48 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Branturi Work & Boot Gel Activ, marimea S, 1 pereche, Scholl (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Branturi Work & Boot Gel Activ, marimea S, 1 pereche, Scholl din ultimele 90 de zile: 71,91 lei.
- Prețul curent este cu 2,1% peste media ultimelor 90 de zile (73,95 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Branturi Work & Boot Gel Activ, marimea S, 1 pereche, Scholl
Branturi Work & Boot Gel Activ, marimea S, 1 pereche, Scholl este un produs. Se prezintă sub formă de gel.
Mod de utilizare
• Îndepărtați branțurile vechi din încălțăminte, dacă sunt detașabile. • Așezați branțurile Scholl Gel Activ în pantofi pentru a verifica potrivirea. • Dacă este necesar, decupați branțurile de-a lungul liniilor marcate, folosind ca șablon branțul vechi sau ghidul de mărimi. • Introduceți branțurile în pantofi cu partea cu spumă neagră și portocalie orientată în jos. • Recomandat: înlocuiți branțurile la fiecare 6 luni sau la apariția semnelor de uzură.
Atenționări și precauții
Nu utilizați produsul în contact cu pielea rănită sau iritată. Opriți utilizarea imediat în caz de durere, disconfort sau reacții adverse. Înlocuirea componentelor branțurilor poate afecta eventualele certificări de siguranță ale încălțămintei.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Branturi Work & Boot Gel Activ, marimea S, 1 pereche, Scholl
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Branturi Work & Boot Gel Activ, marimea S, 1 pereche, Scholl
- Unde este cel mai ieftin Branturi Work & Boot Gel Activ, marimea S, 1 pereche, Scholl?
- Cel mai mic preț este 75,48 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Alte produse de la SCHOLL
Vezi toate produsele SCHOLL »Cel mai mic preț 75,48 lei · Liki24
Vezi oferta