- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Breeze Men protecție proaspătă - deodorant de stoarcere 100 ml
Breeze Men protecție proaspătă - deodorant de stoarcere 100 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 45,31 lei. Cel mai ieftin Breeze Men protecție proaspătă - deodorant de stoarcere 100 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
45,31 lei
la Liki24 · 45,31 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (45,31 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 45,31 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Breeze Men protecție proaspătă - deodorant de stoarcere 100 ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 45,31 lei / 100 ml |
45,31 lei | 45,31 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Breeze Men protecție proaspătă - deodorant de stoarcere 100 ml comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs Cel mai avantajos / unitate
Breeze Men protecție proaspătă - deodorant de stoarcere 100 ml
Breeze · 100 ml
- Ambalaj
- 100 ml
- Cel mai bun preț
- 45,31 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 45,31 lei / 100 ml
-
Speick Men Deodorant Spray 75 mlSpeick · 75 ml
- Ambalaj
- Spray · 75 ml
- Cel mai bun preț
- 37,05 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 49,40 lei / 100 ml +9%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Dr.Konopka's Men, deodorant natural, roll-on, 50 mlDr. KONOPKA'S · 50 ml
- Ambalaj
- 50 ml
- Cel mai bun preț
- 40,32 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 80,64 lei / 100 ml +78%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Nivea Men Fresh Active Deodorant Stick, 50mlNivea · 50 ml
- Ambalaj
- 50 ml
- Cel mai bun preț
- 40,28 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 80,56 lei / 100 ml +78%
- Același tip de produs
- Alt brand
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Breeze Men protecție proaspătă - deodorant de stoarcere 100 ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Breeze Men protecție proaspătă - deodorant de stoarcere 100 ml din ultimele 90 de zile: 45,31 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (45,31 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Breeze Men protecție proaspătă - deodorant de stoarcere 100 ml
Breeze Men protecție proaspătă - deodorant de stoarcere 100 ml este un produs. Ambalajul conține 100 ml.
Text producător Descriere Breeze Men protecție proaspătă - deodorant de stoarcere 100 ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Breeze Men protecție proaspătă - deodorant de stoarcere 100 ml
- Unde este cel mai ieftin Breeze Men protecție proaspătă - deodorant de stoarcere 100 ml?
- Cel mai mic preț este 45,31 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 45,31 lei la cel mai bun preț (45,31 lei pentru 100 ml).
Alternative la Breeze Men protecție proaspătă - deodorant de stoarcere 100 ml
Speick Men Deodorant Spray 75 ml
Speick
de la 37,05 lei
Același tip de produs · alt brand
Dr.Konopka's Men, deodorant natural, roll-on, 50 ml
Dr. KONOPKA'S
de la 40,32 lei
Același tip de produs · alt brand
Nivea Men Fresh Active Deodorant Stick, 50ml
Nivea
de la 40,28 lei
Același tip de produs · alt brand
Deodorant spray Men Care, Energising, 200 ml, Dove
Dove
de la 12,75 lei
Cu 86% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Deodorant spray Men Care, Energising, 150 ml, Dove
Dove
de la 10,71 lei
Cu 84% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Deodorant spray pentru barbati Fresh, 150 ml, Dove Men
Dove
de la 10,71 lei
Cu 84% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Deodorant spray Marine Fresh Men, 150ml, Rexona
Rexona
de la 14,49 lei
Cu 79% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Deodorant spray Men Active Shield Fresh, 150ml, Rexona
Rexona
de la 14,49 lei
Cu 79% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Alte produse de la Breeze
Vezi toate produsele Breeze »Cel mai mic preț 45,31 lei · Liki24
Vezi oferta