- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Brothers Soapmakers, săpun în baton, Dimineața trandafirului înflorit, 120 g
Brothers Soapmakers, săpun în baton, Dimineața trandafirului înflorit, 120 g este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 31,16 lei. Cel mai ieftin Brothers Soapmakers, săpun în baton, Dimineața trandafirului înflorit, 120 g îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
31,16 lei
la Liki24 · 25,97 lei / 100 g
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (31,16 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 31,16 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Brothers Soapmakers, săpun în baton, Dimineața trandafirului înflorit, 120 g — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 g | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 25,97 lei / 100 g |
31,16 lei | 25,97 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Brothers Soapmakers, săpun în baton, Dimineața trandafirului înflorit, 120 g comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Brothers Soapmakers, săpun în baton, Dimineața trandafirului înflorit, 120 g
120 g
- Ambalaj
- 120 g
- Cel mai bun preț
- 31,16 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 25,97 lei / 100 g
-
- Ambalaj
- 120 g
- Cel mai bun preț
- 45,82 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 38,18 lei / 100 g +47%
- Același tip de produs
-
Protex Pro Balance, săpun în baton, 90 gProtex · 90 g
- Ambalaj
- 90 g
- Cel mai bun preț
- 13,96 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 15,51 lei / 100 g −40%
- Același tip de produs
-
Speick, săpun în baton Carpe Diem, 100gSpeick · 100 g
- Ambalaj
- 100 g
- Cel mai bun preț
- 20,51 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 20,51 lei / 100 g −21%
- Același tip de produs
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Brothers Soapmakers, săpun în baton, Dimineața trandafirului înflorit, 120 g (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Brothers Soapmakers, săpun în baton, Dimineața trandafirului înflorit, 120 g din ultimele 90 de zile: 31,16 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (31,16 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Brothers Soapmakers, săpun în baton, Dimineața trandafirului înflorit, 120 g
Brothers Soapmakers, săpun în baton, Dimineața trandafirului înflorit, 120 g este un produs. Ambalajul conține 120 g.
Ingrediente
Olivat de sodiu, Cocoat de sodiu, Castorat de sodiu, Unt de shea sodic, Parfum, Acetat de sodiu, Floare de trandafir, Clorură de sodiu, Zaharoză, Ilit, Ulei de Pinus Sylvestris, Ulei de frunze de Pogostemon cablin, Limonene, Benzoat de benzil, Geraniol, Alcool cinnamilic, Eugenol, Glicerină.
Ingrediente active
Unt de shea nerafinat, ulei de cocos și ulei de ricin – un trio hrănitor care hrănește și hidratează pielea, întărește bariera hidrolipidică și susține regenerarea. Are proprietăți calmante și iluminatoare. Uleiurile esențiale de paciuli și pin – au proprietăți antiinflamatorii, dezinfectante și antibacteriene și, în același timp, conferă cubului un parfum unic, senzual și vegetal. Argilă roz franțuzească – uniformizează nuanța pielii, închide porii și calmează inflamația, curățând în același timp pielea cu delicatețe. Destin Pentru toate tipurile de piele, în special pentru pielea uscată, sensibilă și pentru cele care au nevoie de o senzație de calmare. Potrivit pentru utilizare zilnică.
Mod de utilizare
Umeziți sapunul sub jet de apă. Faceți spumă pe corp până când acesta face spumă și curăță ușor pielea. Clătiți cu apă caldă. Comentarii A se păstra într-un loc uscat, ferit de lumină și umiditate. Evitați contactul cu ochii. În caz de reacție alergică, întrerupeți utilizarea.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Brothers Soapmakers, săpun în baton, Dimineața trandafirului înflorit, 120 g
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Brothers Soapmakers, săpun în baton, Dimineața trandafirului înflorit, 120 g
- Unde este cel mai ieftin Brothers Soapmakers, săpun în baton, Dimineața trandafirului înflorit, 120 g?
- Cel mai mic preț este 31,16 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 g?
- 25,97 lei la cel mai bun preț (31,16 lei pentru 120 g).
Alternative la Brothers Soapmakers, săpun în baton, Dimineața trandafirului înflorit, 120 g
Soap Brothers, săpun în baton, floare de magnolie, 120 g
de la 45,82 lei
Același tip de produs
Protex Pro Balance, săpun în baton, 90 g
Protex
de la 13,96 lei
Același tip de produs
Speick, săpun în baton Carpe Diem, 100g
Speick
de la 20,51 lei
Același tip de produs
Roger & Gallet Bois d'Orange, săpun în baton, 100 g
Roger & Gallet
de la 48,03 lei
Același tip de produs
Green Pharmacy, săpun în baton, miere de manuka, 100 g
Green Pharmacy
de la 8,82 lei
Același tip de produs
GREEN PHARMACY Săpun în baton cu Goji și ulei de migdale - 100 g
Green Pharmacy
de la 8,60 lei
Același tip de produs
Eubos Basic Care Blue Baton de săpun pentru Corpul 125gr
Eubos
de la 32,39 lei
Același tip de produs
Apivita Chamomile Baton de săpun pentru Corpul 125gr
APIVITA
de la 23,99 lei
Același tip de produs
Cel mai mic preț 31,16 lei · Liki24
Vezi oferta