Farmaro
Meniu ☰
BuzzOff, lichid pentru țânțari și muște negre, DEET 30%, 170 ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

BuzzOff, lichid pentru țânțari și muște negre, DEET 30%, 170 ml

Lichid · 170 ml
Fii primul care dă o notă:

BuzzOff, lichid pentru țânțari și muște negre, DEET 30%, 170 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 31,89 lei. Cel mai ieftin BuzzOff, lichid pentru țânțari și muște negre, DEET 30%, 170 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

31,89 lei

la Liki24 · 18,76 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (31,89 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
31,89 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri BuzzOff, lichid pentru țânțari și muște negre, DEET 30%, 170 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

18,76 lei / 100 ml

31,89 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru BuzzOff, lichid pentru țânțari și muște negre, DEET 30%, 170 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

31,89 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru BuzzOff, lichid pentru țânțari și muște negre, DEET 30%, 170 ml din ultimele 90 de zile: 31,89 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (31,89 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este BuzzOff, lichid pentru țânțari și muște negre, DEET 30%, 170 ml

BuzzOff, lichid pentru țânțari și muște negre, DEET 30%, 170 ml este un produs. Se prezintă sub formă de lichid, ambalaj de 170 ml.

Text producător Descriere BuzzOff, lichid pentru țânțari și muște negre, DEET 30%, 170 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

BuzzOff DEET 30% lichid de protecție împotriva țânțarilor, căpușelor și muscului este un produs biocid destinat respingerii insectelor, potrivit pentru adulți și copii de la vârsta de 13 ani . Formula preparatului se bazează pe DEET 30% și este îmbogățită cu eucalipt de lămâie australian. Faceți cunoștință cu BuzzOff DEET 30% spray anti-insecte • BuzzOff 30 este al 4-lea nivel de protecție pe scara BuzzOff în 5 puncte. • Previne eficient mușcăturile de insecte până la 8 ore după aplicare. • Este eficient împotriva țânțarilor și muschilor imediat după aplicare și împotriva căpușelor la o oră după aplicare. • Conține DEET (30%) și ulei de frunze de eucalipt de lămâie. • Pentru adulți și copii peste 13 ani. • Pentru utilizare pe pielea expusă. • Convenabil de utilizat sub formă de aerosoli. • Miros placut. Repelentul BuzzOff DEET 30% a fost creat pentru persoanele active care petrec mult timp în natură, unde sunt expuse la mușcături de insecte. Preparatul este perfect pentru pescari, vânători și culegători de ciuperci, dar și pentru persoanele care stau ocazional lângă parcuri, păduri sau râuri. BuzzOff este perfect pentru corturi, excursii la munte sau un picnic pe malul lacului. BuzzOff DEET 30% spray pentru căpușe, țânțari și muschii are un miros plăcut. Ambalajul mare, economic va oferi protecție chiar și pentru întregul sezon de vară.

Întrebări frecvente despre BuzzOff, lichid pentru țânțari și muște negre, DEET 30%, 170 ml

Unde este cel mai ieftin BuzzOff, lichid pentru țânțari și muște negre, DEET 30%, 170 ml?
Cel mai mic preț este 31,89 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
18,76 lei la cel mai bun preț (31,89 lei pentru 170 ml).

Cel mai mic preț 31,89 lei · Liki24

Vezi oferta