Farmaro
Meniu ☰
Calmacid 40 comprimate masticabile — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Calmacid 40 comprimate masticabile

Comprimate · 40 de comprimate
Fii primul care dă o notă:

Calmacid 40 comprimate masticabile este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 99,67 lei. Cel mai ieftin Calmacid 40 comprimate masticabile îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

99,67 lei

la Liki24 · 2,49 lei / comprimat

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Peste media ultimelor 90 de zile

Prețul de azi este cu 3,5% peste media perioadei (96,27 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.

vs. media 90 de zile
+3,5%
minim 90 de zile
90,51 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Calmacid 40 comprimate masticabile — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

2,49 lei / comprimat

99,67 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Calmacid 40 comprimate masticabile (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 99,67 lei min 90,51 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Calmacid 40 comprimate masticabile din ultimele 90 de zile: 90,51 lei.
  • Prețul curent este cu 3,5% peste media ultimelor 90 de zile (96,27 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Calmacid 40 comprimate masticabile

Calmacid 40 comprimate masticabile este un supliment alimentar. Ambalajul conține 40 de comprimate.

Ingrediente

Agent de încărcare: sorbitol; carbonat de calciu, extract de semințe de orez negru (Oryza sativa L.), carbonat de magneziu, extract de flori de mușețel (Matricaria chamomilla L.) titrat la 1,2% apigenină, extract de frunze de nalbă (Malva sylvestris L.), bicarbonat de sodiu, arome; agent antiaglomerant: săruri de magneziu ale acizilor grași. Fără gluten , lactoză și zahăr (conținut de zahăr

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Calmacid 40 comprimate masticabile

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

CalmAcid Descriere Supliment alimentar pe bază de carbonat de calciu și extracte de orez negru, mușețel și nalbă. Orezul negru este util pentru controlul acidității gastrice și, împreună cu mușețelul și nalba, are un efect emolient și calmant asupra mucoasei digestive.

Întrebări frecvente despre Calmacid 40 comprimate masticabile

Unde este cel mai ieftin Calmacid 40 comprimate masticabile?
Cel mai mic preț este 99,67 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă un comprimat?
2,49 lei la cel mai bun preț (99,67 lei pentru 40 de comprimate).

Cel mai mic preț 99,67 lei · Liki24

Vezi oferta