Farmaro
Meniu ☰
Capsule Omega 369, 50 capsule moi — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Capsule Omega 369, 50 capsule moi

Capsule · 50 de capsule
Fii primul care dă o notă:

Capsule Omega 369, 50 capsule moi este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 43,86 lei. Cel mai ieftin Capsule Omega 369, 50 capsule moi îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

43,86 lei

la Liki24 · 0,88 lei / capsulă

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (43,86 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
43,86 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Capsule Omega 369, 50 capsule moi — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

0,88 lei / capsulă

43,86 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Capsule Omega 369, 50 capsule moi (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

43,86 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Capsule Omega 369, 50 capsule moi din ultimele 90 de zile: 43,86 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (43,86 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Capsule Omega 369, 50 capsule moi

Capsule Omega 369, 50 capsule moi este un supliment alimentar. Ambalajul conține 50 de capsule.

Ingrediente

(mg/cps):Ulei de pește (din care, EPA – 18%, DHA – 12%) – 400 mg, capsulă moale (gelatină, glicerină, apă demineralizată), Ulei din semințe de In (din care, ALA – 50%) – 300 mg, Ulei din semințe de Floarea-soarelui – 287,5 mg, Vitamina E (acetat de DL-alfa-tocoferol) – 12,5 mg. Informații nutriționale Per porție (4 cps) VNR* (%) Per porție (4 cps) Ulei de pește, din care acizi grași Omega 3 cu lanț lung: · EPA (acid eicosapentaenoic) · DHA (acid docosahexaenoic) 1.600 mg 288 mg 192 mg ** ** ** Ulei din semințe de In, din care acizi grași Omega 3 cu lanț scurt: · ALA (acid alfa-linolenic) 1.200 mg 600 mg ** ** Ulei din semințe de Floarea-soarelui 1.150 mg ** Vitamina E (acetat de DL-alfa-tocoferol) 50 mg 417% TOTAL EPA 332 mg ** TOTAL DHA 201,6 mg ** TOTAL ALA 808 mg ** TOTAL Omega 6 (Acid linoleic) 1.084 mg ** TOTAL Omega 9 (Acid oleic) 824 mg ** *VNR = Valoare Nutrițională de Referință cf. Regulament 1169/2011 **Nu a fost stabilită VNR DHA contribuie la: • menținerea funcției normale a creierului (în condițiile unui consum zilnic de 250mg DHA). • menținerea vederii normale (în condițiile unui consum zilnic de 250mg DHA). • menținerea concentrațiilor normale de trigliceride din sânge (pentru un consum zilnic de 2 g de DHA). DHA și EPA contribuie la: • menținerea tensiunii arteriale normale (pentru un consum zilnic de 3 g de EPA și DHA). • menținerea concentrațiilor normale de trigliceride din sânge (consum zilnic de 3 g de EPA și DHA). • contribuie la funcția normală a inimii (în condițiile unui consum zilnic de 250mg EPA și DHA). Vitamina E: • contribuie la protejarea celulelor împotriva stresului oxidativ.

Mod de utilizare

Adulți: câte 1-2 capsule moi, de 2 ori pe zi, în timpul mesei, cu o cantitate suficientă de apă. Copii: 1-2 capsule moi pe zi, în timpul mesei, cu o cantitate suficientă de apă. Cura recomandată este de 3 luni, fiind urmată de o pauză de 30 de zile. Se poate repeta de câte ori este nevoie

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Capsule Omega 369, 50 capsule moi

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Capsule Omega 3 6 9Capsule Omega 3 6 9 - Supliment alimentar cu rol de echilibrare a profilului lipidic și de protejare a sistemului cardiovascular

Întrebări frecvente despre Capsule Omega 369, 50 capsule moi

Unde este cel mai ieftin Capsule Omega 369, 50 capsule moi?
Cel mai mic preț este 43,86 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
0,88 lei la cel mai bun preț (43,86 lei pentru 50 de capsule).

Alternative la Capsule Omega 369, 50 capsule moi

Cel mai mic preț 43,86 lei · Liki24

Vezi oferta