Farmaro
Meniu ☰
Carte de colorat pentru copii A5 Fairy tale horses mix — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Carte de colorat pentru copii A5 Fairy tale horses mix

Fii primul care dă o notă:

Carte de colorat pentru copii A5 Fairy tale horses mix este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 9,39 lei. Cel mai ieftin Carte de colorat pentru copii A5 Fairy tale horses mix îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

9,39 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (9,39 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
9,39 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Carte de colorat pentru copii A5 Fairy tale horses mix — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

9,39 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Carte de colorat pentru copii A5 Fairy tale horses mix (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

9,39 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Carte de colorat pentru copii A5 Fairy tale horses mix din ultimele 90 de zile: 9,39 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (9,39 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Carte de colorat pentru copii A5 Fairy tale horses mix

Carte de colorat pentru copii A5 Fairy tale horses mix este un produs.

Text producător Descriere Carte de colorat pentru copii A5 Fairy tale horses mix

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Descriere: Pornește într-o călătorie magică într-un tărâm al fanteziei! Cartea de colorat Cai de Basm, într-un format A5 practic, este alegerea perfectă pentru toți micii iubitori de cai, unicorni și povești fermecate. Dă frâu liber creativității și transportă-te într-o lume de basm! Caracteristici și beneficii cheie Temă magică: Cartea conține ilustrații fermecătoare, de basm, cu cai, pegasi, unicorni și alte animale fantastice, care stimulează imaginația și încurajează utilizarea unor culori neobișnuite. Dezvoltare artistică: Colorarea detaliată a coamei, aripilor și fundalurilor încurajează mișcările de precizie și dezvoltă abilitățile manuale necesare pentru scris și desen. Format A5 – Perfect pentru timpul zilei: Dimensiunea compactă face ca această carte de colorat să fie perfectă pentru călătorii, săli de așteptare sau picnicuri, asigurând divertisment creativ în orice condiții. Element de relaxare: Coloratul este o modalitate dovedită de a te calma, relaxa și concentra după o zi plină de entuziasm.

Întrebări frecvente despre Carte de colorat pentru copii A5 Fairy tale horses mix

Unde este cel mai ieftin Carte de colorat pentru copii A5 Fairy tale horses mix?
Cel mai mic preț este 9,39 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.

Cel mai mic preț 9,39 lei · Liki24

Vezi oferta