Farmaro
Meniu ☰
Cavaillès Șervețele deodorante, 15 șervețele — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Cavaillès Șervețele deodorante, 15 șervețele

de la Cavailles
Fii primul care dă o notă:

Cavaillès Șervețele deodorante, 15 șervețele este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 31,48 lei. Cel mai ieftin Cavaillès Șervețele deodorante, 15 șervețele îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

31,48 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț bun: sub media ultimelor 90 de zile

Prețul de azi este cu 11,2% sub media perioadei (35,44 lei). Este și cel mai mic preț din ultimele 90 de zile.

vs. media 90 de zile
−11,2%
minim 90 de zile
31,48 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Cavaillès Șervețele deodorante, 15 șervețele — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

31,48 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Cavaillès Șervețele deodorante, 15 șervețele (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 38,12 lei min 31,48 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Cavaillès Șervețele deodorante, 15 șervețele din ultimele 90 de zile: 31,48 lei.
  • Prețul curent este cu 11,2% sub media ultimelor 90 de zile (35,44 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Cavaillès Șervețele deodorante, 15 șervețele

Cavaillès Șervețele deodorante, 15 șervețele este un produs.

Text producător Descriere Cavaillès Șervețele deodorante, 15 șervețele

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Descriere Șervețelele deodorante Cavaillès 15 șervețele reprezintă o soluție practică și eficientă pentru o senzație de prospețime de lungă durată. Îmbogățită cu agenți supergrasanți pe bază de plante, pro-regeneranți și protectori, formula noastră 2 în 1 curăță delicat axilele, neutralizând eficient mirosurile neplăcute. Aceste șervețele deodorante sunt perfecte pentru utilizare zilnică, chiar și pe cea mai sensibilă piele. Formula lor delicată oferă o soluție completă pentru igiena axilelor, curățând temeinic, respectând în același timp echilibrul natural al pielii. Fiecare utilizare lasă o senzație de prospețime și curățenie impecabilă, care durează mult timp. Fără alcool. 95% de origine naturală. Material 100% de origine naturală. Testat dermatologic.

Întrebări frecvente despre Cavaillès Șervețele deodorante, 15 șervețele

Unde este cel mai ieftin Cavaillès Șervețele deodorante, 15 șervețele?
Cel mai mic preț este 31,48 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.

Alternative la Cavaillès Șervețele deodorante, 15 șervețele

Alte produse de la Cavailles

Vezi toate produsele Cavailles »

Cel mai mic preț 31,48 lei · Liki24

Vezi oferta