- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 farmacie comparată
- Verificat
Ceai cu papadie si lamaie, 17 plicuri, Yogi Tea
Ceai cu papadie si lamaie, 17 plicuri, Yogi Tea este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 15,99 lei. Cel mai ieftin Ceai cu papadie si lamaie, 17 plicuri, Yogi Tea îl găsești la Dr.Max. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
15,99 lei
la Dr.Max · 0,94 lei / plic
Vezi oferta la Dr.MaxSe deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 20.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț stabil
Cel mai mic preț nu s-a schimbat din 22.07.2026. Istoricul nu arată reduceri recente de așteptat. Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 15,99 lei
- tendință 30 de zile
- Stabil Stabil
Prețuri Ceai cu papadie si lamaie, 17 plicuri, Yogi Tea — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per plic | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Dr.Max
Cel mai ieftin
Preț verificat 0,94 lei / plic |
15,99 lei | 0,94 lei | — | În stoc | Vezi oferta Dr.Max Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Ceai cu papadie si lamaie, 17 plicuri, Yogi Tea comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Ceai cu papadie si lamaie, 17 plicuri, Yogi Tea
YOGI TEA · 17 plicuri
- Ambalaj
- Plicuri · 17 plicuri
- Cel mai bun preț
- 15,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 0,94 lei / plic
-
Ceai cu lamaie, 20 plicuri, FaresFARES · 20 de plicuri
- Ambalaj
- Plicuri · 20 de plicuri
- Cel mai bun preț
- 5,49 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 0,27 lei / plic
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
- Aceeași formă
-
Ceai cu lamaie 40%, 20 plicuri, FaresFARES · 20 de plicuri
- Ambalaj
- Plicuri · 20 de plicuri
- Cel mai bun preț
- 7,76 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 0,39 lei / plic
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
- Aceeași formă
-
Ceai natural - mireasma busuioc si lamaie, 20 plicuri, FARESFARES · 20 de plicuri
- Ambalaj
- Plicuri · 20 de plicuri
- Cel mai bun preț
- 25,90 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 1,30 lei / plic
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
- Aceeași formă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Ceai cu papadie si lamaie, 17 plicuri, Yogi Tea (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Ceai cu papadie si lamaie, 17 plicuri, Yogi Tea din ultimele 90 de zile: 15,99 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (15,99 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 22.07.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Ceai cu papadie si lamaie, 17 plicuri, Yogi Tea
Ceai cu papadie si lamaie, 17 plicuri, Yogi Tea este un produs. Ambalajul conține 17 plicuri.
Text producător Descriere Ceai cu papadie si lamaie, 17 plicuri, Yogi Tea
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Ceai cu papadie si lamaie, 17 plicuri, Yogi Tea
- Unde este cel mai ieftin Ceai cu papadie si lamaie, 17 plicuri, Yogi Tea?
- Cel mai mic preț este 15,99 lei, la Dr.Max (verificat 20.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă un plic?
- 0,94 lei la cel mai bun preț (15,99 lei pentru 17 plicuri).
Alternative la Ceai cu papadie si lamaie, 17 plicuri, Yogi Tea
Ceai cu lamaie, 20 plicuri, Fares
FARES
de la 5,49 lei
2 oferteAceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Ceai cu lamaie 40%, 20 plicuri, Fares
FARES
de la 7,76 lei
2 oferteAceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Ceai natural - mireasma busuioc si lamaie, 20 plicuri, FARES
FARES
de la 25,90 lei
2 oferteAceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Ceai cu busuioc si lamaie Mireasma, 20 plicuri, Fares
FARES
de la 25,99 lei
2 oferteAceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Lepidiumlu Detox for X5 - ceai de slabit, aroma de lamaie – 30 plicuri
For X5
de la 135,00 lei
Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Fares Ceai Lamai Aromfruct 20 plicuri
FARES
de la 5,61 lei
Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
ULEI AROMATIC CEAI & LAMAIE 10ML
Aromatique
de la 1.217,99 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Ceai cu Lamaie 40% 20dz
FARES
de la 9,08 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Alte produse de la YOGI TEA
Vezi toate produsele YOGI TEA »Cel mai mic preț 15,99 lei · Dr.Max
Vezi oferta