Farmaro
Meniu ☰
CeraVe, emulsie hidratantă, piele uscată și foarte uscată, 88 ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

CeraVe, emulsie hidratantă, piele uscată și foarte uscată, 88 ml

de la CERAVE 88 ml
Fii primul care dă o notă:

CeraVe, emulsie hidratantă, piele uscată și foarte uscată, 88 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 31,34 lei. Cel mai ieftin CeraVe, emulsie hidratantă, piele uscată și foarte uscată, 88 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

31,34 lei

la Liki24 · 35,61 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (31,34 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
31,34 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri CeraVe, emulsie hidratantă, piele uscată și foarte uscată, 88 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

35,61 lei / 100 ml

31,34 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru CeraVe, emulsie hidratantă, piele uscată și foarte uscată, 88 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

31,34 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru CeraVe, emulsie hidratantă, piele uscată și foarte uscată, 88 ml din ultimele 90 de zile: 31,34 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (31,34 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este CeraVe, emulsie hidratantă, piele uscată și foarte uscată, 88 ml

CeraVe, emulsie hidratantă, piele uscată și foarte uscată, 88 ml este un produs. Ambalajul conține 88 ml.

Text producător Descriere CeraVe, emulsie hidratantă, piele uscată și foarte uscată, 88 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

CeraVe Ceramide Moisturizing Lotion se adreseaza perfect nevoilor pielii uscate si foarte uscate. Dezvoltată în colaborare cu dermatologi, formula combină trei ceramide și acid hialuronic, care sunt esențiale pentru buna funcționare a pielii. Cum funcționează CeraVe Ceramide Moisturizing Lotion? • Ceramidele acționează ca o barieră apă-lipidă. Peretele pe care îl creează ajută la protejarea pielii împotriva pierderii de apă și, de asemenea, ajută la absorbția apei. Suplimentarea nivelurilor de ceramide este deosebit de importantă pentru persoanele expuse la stres și factori de mediu nocivi. • Acidul hialuronic ajută la menținerea nivelului adecvat de hidratare a epidermei. • Tehnologia MVE a produsului permite eliberarea ingredientelor active în timp, lăsând pielea hidratată mai mult timp. CeraVe Ceramide Moisturizing Emulsion are o consistență ușoară, delicată. Se absoarbe rapid fără a lăsa o peliculă grasă. Oferă o hidratare de lungă durată până la 24 de ore și susține refacerea barierei de protecție a pielii pe față și corp. Recomandat de dermatologi. Pachetul mic de 88 ml este perfect pentru călătorie sau ca geantă de mână.

Întrebări frecvente despre CeraVe, emulsie hidratantă, piele uscată și foarte uscată, 88 ml

Unde este cel mai ieftin CeraVe, emulsie hidratantă, piele uscată și foarte uscată, 88 ml?
Cel mai mic preț este 31,34 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
35,61 lei la cel mai bun preț (31,34 lei pentru 88 ml).

Alte produse de la CERAVE

Vezi toate produsele CERAVE »

Cel mai mic preț 31,34 lei · Liki24

Vezi oferta