Farmaro
Meniu ☰
Cerave plasturi anti-bruni 22 buc — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Cerave plasturi anti-bruni 22 buc

de la CERAVE Plasturi · 22 de plasturi
Fii primul care dă o notă:

Cerave plasturi anti-bruni 22 buc este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 60,92 lei. Cel mai ieftin Cerave plasturi anti-bruni 22 buc îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 94% mai ieftină pe plasture: Minut plasturi anti-acnee 30 buc

Cel mai bun preț În stoc

60,92 lei

la Liki24 · 2,77 lei / plasture

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (60,40 lei).

vs. media 90 de zile
+0,9%
minim 90 de zile
60,27 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Cerave plasturi anti-bruni 22 buc — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

2,77 lei / plasture

60,92 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −94% pe plasture.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Cerave plasturi anti-bruni 22 buc (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 60,92 lei min 60,27 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Cerave plasturi anti-bruni 22 buc din ultimele 90 de zile: 60,27 lei.
  • Prețul curent este cu 0,9% peste media ultimelor 90 de zile (60,40 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Cerave plasturi anti-bruni 22 buc

Cerave plasturi anti-bruni 22 buc este un produs. Ambalajul conține 22 de plasturi.

Text producător Descriere Cerave plasturi anti-bruni 22 buc

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Plasturi faciali anti-pete CeraVe Suferiți de imperfecțiuni sau coșuri? Dezvoltați în colaborare cu dermatologi, plasturii anti-impefecțiuni CeraVe oferă o soluție ideală pentru fața dumneavoastră. Încă de la prima aplicare, acești plasturi transparenți își propun să reducă vizibil problemele pielii și să întărească bariera naturală a pielii. Aceștia susțin absorbția excesului de sebum și, datorită tehnologiei hidrocoloide, diminuează imperfecțiunile. Niacinamida din formulă calmează pielea, în timp ce ceramidele esențiale întăresc funcția de barieră și îmbunătățesc protecția împotriva agresorilor externi. Caracteristicile produsului • Reducere vizibilă a imperfecțiunilor și roșeții pielii după prima aplicare • Sprijin și calmare prin ceramide și niacinamidă • Acestea previn zgârierea și reduc formarea cicatricilor cauzate de acnee. • Compatibil cu toate tipurile de piele, potrivit în special pentru pielea sensibilă Notă de aplicare Curățați bine fața și zonele de piele relevante și uscați-le ușor prin tamponare. Aplicați un plasture pe zonele curățate și lăsați-l să acționeze cel puțin 6 ore sau peste noapte. Îndepărtați cu grijă plasturele de la margini și aruncați-l în mod corespunzător.

Întrebări frecvente despre Cerave plasturi anti-bruni 22 buc

Unde este cel mai ieftin Cerave plasturi anti-bruni 22 buc?
Cel mai mic preț este 60,92 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă un plasture?
2,77 lei la cel mai bun preț (60,92 lei pentru 22 de plasturi).

Alternative la Cerave plasturi anti-bruni 22 buc

Minut plasturi anti-acnee 30 buc

Minut plasturi anti-acnee 30 buc

MINUT

de la 4,77 lei

Cu 94% mai ieftin / plasture · același tip de produs · alt brand

Selfie Project Plasturi anti-coșuri, 20 buc

Selfie Project Plasturi anti-coșuri, 20 buc

Selfie Project

de la 7,38 lei

Cu 87% mai ieftin / plasture · același tip de produs · alt brand

Plasturi anti-herpes, 15 bucati, Compeed

Plasturi anti-herpes, 15 bucati, Compeed

COMPEED

de la 65,99 lei

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

DR HERMA 6 plasturi anti-acnee

DR HERMA 6 plasturi anti-acnee

Dr. Herma

de la 21,46 lei

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Plasturi anti cosuri Flori, 20 bucati, Selfie Project

Plasturi anti cosuri Flori, 20 bucati, Selfie Project

Selfie Project

de la 6,53 lei

Cu 88% mai ieftin / plasture · același tip de produs · alt brand

Plasturi iluminanti anti-cosuri, 20 buc, Selfie Project

Plasturi iluminanti anti-cosuri, 20 buc, Selfie Project

Selfie Project

de la 7,25 lei

Cu 87% mai ieftin / plasture · același tip de produs · alt brand

Plasturi hidrocoloidali anti-acnee, 36 bucati, Puca Pure&Care

Plasturi hidrocoloidali anti-acnee, 36 bucati, Puca Pure&Care

Puca Pure&Care

de la 31,51 lei

Cu 68% mai ieftin / plasture · același tip de produs · alt brand

Plasturi Anti Acnee 3 Marimi x 24buc

Plasturi Anti Acnee 3 Marimi x 24buc

WUNDMED

de la 21,61 lei

Cu 67% mai ieftin / plasture · același tip de produs · alt brand

Alte produse de la CERAVE

Vezi toate produsele CERAVE »

Cel mai mic preț 60,92 lei · Liki24

Vezi oferta