Farmaro
Meniu ☰
Cetaphil Sun Daylong Kids Loțiune lipozomală SPF 50+ 150 ml — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Cetaphil Sun Daylong Kids Loțiune lipozomală SPF 50+ 150 ml

de la CETAPHIL Loțiune · 150 ml
Fii primul care dă o notă:

Cetaphil Sun Daylong Kids Loțiune lipozomală SPF 50+ 150 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 111,57 lei. Cel mai ieftin Cetaphil Sun Daylong Kids Loțiune lipozomală SPF 50+ 150 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

111,57 lei

la Liki24 · 74,38 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (109,33 lei).

vs. media 90 de zile
+2,0%
minim 90 de zile
107,91 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Cetaphil Sun Daylong Kids Loțiune lipozomală SPF 50+ 150 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

74,38 lei / 100 ml

111,57 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Cetaphil Sun Daylong Kids Loțiune lipozomală SPF 50+ 150 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 111,57 lei min 107,91 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Cetaphil Sun Daylong Kids Loțiune lipozomală SPF 50+ 150 ml din ultimele 90 de zile: 107,91 lei.
  • Prețul curent este cu 2,0% peste media ultimelor 90 de zile (109,33 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Cetaphil Sun Daylong Kids Loțiune lipozomală SPF 50+ 150 ml

Cetaphil Sun Daylong Kids Loțiune lipozomală SPF 50+ 150 ml este un produs. Se prezintă sub formă de loțiune, ambalaj de 150 ml.

Text producător Descriere Cetaphil Sun Daylong Kids Loțiune lipozomală SPF 50+ 150 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Loțiune lipozomală Cetaphil Sun Daylong Kids SPF 50+ - Protecție solară de lungă durată Această cremă de protecție solară ușor de aplicat, cu SPF 50+, lasă o senzație plăcută pe față și pe corp și oferă, de asemenea, protecție solară fiabilă și de lungă durată. Este potrivită pentru pielea foarte sensibilă și pentru persoanele cu dermatită atopică.* În plus, loțiunea rezistentă la apă are proprietăți hidratante datorită glicerinei și conține aloe vera calmantă, precum și dexpantenol și vitamina E. * Studii in vivo privind eficacitatea și tolerabilitatea în dermatita atopică. Date nepublicate (2011)

Întrebări frecvente despre Cetaphil Sun Daylong Kids Loțiune lipozomală SPF 50+ 150 ml

Unde este cel mai ieftin Cetaphil Sun Daylong Kids Loțiune lipozomală SPF 50+ 150 ml?
Cel mai mic preț este 111,57 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
74,38 lei la cel mai bun preț (111,57 lei pentru 150 ml).

Alte produse de la CETAPHIL

Vezi toate produsele CETAPHIL »

Cel mai mic preț 111,57 lei · Liki24

Vezi oferta