Farmaro
Meniu ☰
CHICCO Sticlă din plastic cu mamelon din silicon pentru 0+ luni 150ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

CHICCO Sticlă din plastic cu mamelon din silicon pentru 0+ luni 150ml

de la CHICCO 150 ml
Fii primul care dă o notă:

CHICCO Sticlă din plastic cu mamelon din silicon pentru 0+ luni 150ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 59,82 lei. Cel mai ieftin CHICCO Sticlă din plastic cu mamelon din silicon pentru 0+ luni 150ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

59,82 lei

la Liki24 · 39,88 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (59,82 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
59,82 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri CHICCO Sticlă din plastic cu mamelon din silicon pentru 0+ luni 150ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

39,88 lei / 100 ml

59,82 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru CHICCO Sticlă din plastic cu mamelon din silicon pentru 0+ luni 150ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

59,82 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru CHICCO Sticlă din plastic cu mamelon din silicon pentru 0+ luni 150ml din ultimele 90 de zile: 59,82 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (59,82 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este CHICCO Sticlă din plastic cu mamelon din silicon pentru 0+ luni 150ml

CHICCO Sticlă din plastic cu mamelon din silicon pentru 0+ luni 150ml este un produs. Ambalajul conține 150 ml.

Text producător Descriere CHICCO Sticlă din plastic cu mamelon din silicon pentru 0+ luni 150ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Când nu este ușor să alăptezi bebelușul, biberonul Chicco Perfect 5 te va servi incredibil de bine. Forma special adaptată a tetinei îi va asigura bebelușului o senzație de confort, foarte importantă pentru nevoia de bază de hrană. \ \ Caracteristici: \ \ \ Încurajează bebelușul să fie activ atât în timpul suptului, cât și în timpul alăptării \ Forma adaptată facilitează ținerea corectă a biberonului \ Sistem eficient de ventilație \ Gâtul lat asigură umplerea și curățarea ușoară \ Tetina din silicon \ Permite copiilor să bea calm și relaxați \ Fără a utiliza aer \ Ajută la reducerea incidenței colicilor \ Promovează coordonarea corectă a suptului, înghițirii și respirației \ \

Întrebări frecvente despre CHICCO Sticlă din plastic cu mamelon din silicon pentru 0+ luni 150ml

Unde este cel mai ieftin CHICCO Sticlă din plastic cu mamelon din silicon pentru 0+ luni 150ml?
Cel mai mic preț este 59,82 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
39,88 lei la cel mai bun preț (59,82 lei pentru 150 ml).

Alte produse de la CHICCO

Vezi toate produsele CHICCO »

Cel mai mic preț 59,82 lei · Liki24

Vezi oferta