Farmaro
Meniu ☰
Cinci transformări Izolat de proteine de mazăre 500 g — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Cinci transformări Izolat de proteine de mazăre 500 g

500 g
Fii primul care dă o notă:

Cinci transformări Izolat de proteine de mazăre 500 g este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 46,51 lei. Cel mai ieftin Cinci transformări Izolat de proteine de mazăre 500 g îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

46,51 lei

la Liki24 · 9,30 lei / 100 g

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (46,51 lei).

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
46,27 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Cinci transformări Izolat de proteine de mazăre 500 g — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

9,30 lei / 100 g

46,51 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Cinci transformări Izolat de proteine de mazăre 500 g (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 46,73 lei min 46,27 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Cinci transformări Izolat de proteine de mazăre 500 g din ultimele 90 de zile: 46,27 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (46,51 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Cinci transformări Izolat de proteine de mazăre 500 g

Cinci transformări Izolat de proteine de mazăre 500 g este un produs. Ambalajul conține 500 g.

Text producător Descriere Cinci transformări Izolat de proteine de mazăre 500 g

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Descrierea produsului izolat proteic 100% din mazăre: Izolatul proteic din mazăre este o sursă de proteine vegetale de înaltă calitate, ideală pentru persoanele active fizic, vegani și vegetarieni. Are un conținut ridicat de proteine (până la 85%) și este sărac în carbohidrați și grăsimi. Este un ingredient excelent în shake-uri proteice, fulgi de ovăz, smoothie-uri și produse de patiserie. Produsul este natural, fără aditivi și

Întrebări frecvente despre Cinci transformări Izolat de proteine de mazăre 500 g

Unde este cel mai ieftin Cinci transformări Izolat de proteine de mazăre 500 g?
Cel mai mic preț este 46,51 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
9,30 lei la cel mai bun preț (46,51 lei pentru 500 g).

Alternative la Cinci transformări Izolat de proteine de mazăre 500 g

Cel mai mic preț 46,51 lei · Liki24

Vezi oferta