Farmaro
Meniu ☰
Ciocolata tartinabila cu lapte si alune fara zahar, 350g, Diablo — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Ciocolata tartinabila cu lapte si alune fara zahar, 350g, Diablo

de la Diablo 350 g
Fii primul care dă o notă:

Ciocolata tartinabila cu lapte si alune fara zahar, 350g, Diablo este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 34,22 lei. Cel mai ieftin Ciocolata tartinabila cu lapte si alune fara zahar, 350g, Diablo îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

34,22 lei

la Liki24 · 9,78 lei / 100 g

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Peste media ultimelor 90 de zile

Prețul de azi este cu 15,5% peste media perioadei (29,63 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.

vs. media 90 de zile
+15,5%
minim 90 de zile
27,99 lei
tendință 30 de zile
Crește

Prețuri Ciocolata tartinabila cu lapte si alune fara zahar, 350g, Diablo — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

9,78 lei / 100 g

34,22 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Ciocolata tartinabila cu lapte si alune fara zahar, 350g, Diablo (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 34,22 lei min 27,99 lei 24.07 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Ciocolata tartinabila cu lapte si alune fara zahar, 350g, Diablo din ultimele 90 de zile: 27,99 lei.
  • Prețul curent este cu 15,5% peste media ultimelor 90 de zile (29,63 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Ciocolata tartinabila cu lapte si alune fara zahar, 350g, Diablo

Ciocolata tartinabila cu lapte si alune fara zahar, 350g, Diablo este un produs. Ambalajul conține 350 g.

Ingrediente

Maltitol, ulei vegetal (rapiță, palmier), alune (13%), cacao redusă în grăsimi, lapte praf degresat (7%), zer pulbere (lapte), emulgator (lecitină din floarea-soarelui) (0.5%). Consumul excesiv poate provoca efect laxativ. Produsul poate conține urme de alte fructe cu coajă lemnoasă. Tara de provenință: Spania

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Ciocolata tartinabila cu lapte si alune fara zahar, 350g, Diablo

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Ciocolata tartinabila cu lapte si alune fara zahar, 350 g, Diablo Crema fină trătabilă din ciocolată cu alune fără zahăr este o alternativă delicioasă și sănătoasă la clasica ciocolată tartinabilă. Cu o consistență cremoasă și un gust rafinat, această cremă cu alune înlocuiește cu succes umplutura tradițională pentru clătite. Absența zahărului din compoziție nu se simte, iar aroma și textura sunt irezistibile. Este recomandată atât persoanelor diabetice, cât și celor care doresc să adopte o dietă echilibrată. Beneficii: • Nu conține zahăr adăugat • Potrivită pentru diabetici și pentru o alimentație echilibrată Declaratie nutritionala: • Valoare energetică: 2046 kJ / 494 kcal • Grăsimi: 37 g • Grăsimi saturate: 7.6 g • Carbohidrați: 49.0 g • Zaharuri: 8.7 g • Fibre: 2.8 g • Proteine: 6.4 g • Sare: 0.21 g Prezentare: 350 g

Întrebări frecvente despre Ciocolata tartinabila cu lapte si alune fara zahar, 350g, Diablo

Unde este cel mai ieftin Ciocolata tartinabila cu lapte si alune fara zahar, 350g, Diablo?
Cel mai mic preț este 34,22 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
9,78 lei la cel mai bun preț (34,22 lei pentru 350 g).

Alte produse de la Diablo

Vezi toate produsele Diablo »

Cel mai mic preț 34,22 lei · Liki24

Vezi oferta