Farmaro
Meniu ☰
Complex natural Ficato Protect, 60 capsule, Niavis — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Complex natural Ficato Protect, 60 capsule, Niavis

de la NIAVIS Capsule · 60 de capsule
Fii primul care dă o notă:

Complex natural Ficato Protect, 60 capsule, Niavis este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 41,49 lei. Cel mai ieftin Complex natural Ficato Protect, 60 capsule, Niavis îl găsești la Dr.Max. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

41,49 lei

la Dr.Max · 0,69 lei / capsulă

Vezi oferta la Dr.Max

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț stabil

Cel mai mic preț nu s-a schimbat din 25.07.2026. Istoricul nu arată reduceri recente de așteptat. Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
41,49 lei
tendință 30 de zile
Stabil

Prețuri Complex natural Ficato Protect, 60 capsule, Niavis — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Dr.Max Cel mai ieftin

Preț verificat

0,69 lei / capsulă

41,49 lei Vezi oferta Dr.Max

Istoricul prețului pentru Complex natural Ficato Protect, 60 capsule, Niavis (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

41,49 lei 25.07 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Complex natural Ficato Protect, 60 capsule, Niavis din ultimele 90 de zile: 41,49 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (41,49 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 25.07.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Complex natural Ficato Protect, 60 capsule, Niavis

Complex natural Ficato Protect, 60 capsule, Niavis este un supliment alimentar. Ambalajul conține 60 de capsule.

Text producător Descriere Complex natural Ficato Protect, 60 capsule, Niavis

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Supliment alimentar cu armurariu, anghinare si turmeric ce sustin sanatatea, protectia si detoxifierea ficatului.

Întrebări frecvente despre Complex natural Ficato Protect, 60 capsule, Niavis

Unde este cel mai ieftin Complex natural Ficato Protect, 60 capsule, Niavis?
Cel mai mic preț este 41,49 lei, la Dr.Max (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
0,69 lei la cel mai bun preț (41,49 lei pentru 60 de capsule).

Alternative la Complex natural Ficato Protect, 60 capsule, Niavis

B-life Protect Capsule 120 Capsule

B-life Protect Capsule 120 Capsule

de la 219,37 lei

Același tip de produs · aceeași formă

Alte produse de la NIAVIS

Vezi toate produsele NIAVIS »

Cel mai mic preț 41,49 lei · Dr.Max

Vezi oferta