Creion de buze Waterproof 244 Chclt Fondue, 1.14g, Flormar
de la Flormar
Creion de buze Waterproof 244 Chclt Fondue, 1.14g, Flormar este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 20,28 lei. Cel mai ieftin Creion de buze Waterproof 244 Chclt Fondue, 1.14g, Flormar îl găsești la Dr.Max. Prețuri verificate .
1 magazin comparat · istoric de preț 90 de zile · prețuri actualizate zilnic
Cel mai bun preț
20,28 lei
la Dr.Max În stoc
Vezi oferta la Dr.Max Salvează la favoritePreț verificat: 30.08.2026
Prețuri Creion de buze Waterproof 244 Chclt Fondue, 1.14g, Flormar — toate ofertele (1)
| Magazin | Preț | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|
|
Dr.Max
Cel mai ieftin
Preț verificat |
20,28 lei | În stoc | Vezi oferta |
Alte produse de la Flormar
Vezi toate produsele Flormar »Istoricul prețului pentru Creion de buze Waterproof 244 Chclt Fondue, 1.14g, Flormar (90 de zile)
- Cel mai mic preț pentru Creion de buze Waterproof 244 Chclt Fondue, 1.14g, Flormar din ultimele 90 de zile: 16,22 lei.
- Prețul curent este cu 2,6% peste media ultimelor 90 de zile (19,77 lei).
Descriere Creion de buze Waterproof 244 Chclt Fondue, 1.14g, Flormar
Întrebări frecvente despre Creion de buze Waterproof 244 Chclt Fondue, 1.14g, Flormar
- Unde este cel mai ieftin Creion de buze Waterproof 244 Chclt Fondue, 1.14g, Flormar?
- Cel mai mic preț este 20,28 lei, la Dr.Max.
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Alternative la Creion de buze Waterproof 244 Chclt Fondue, 1.14g, Flormar
Creion de buze nr.03 Beauty, 5g, Gerovital
Gerovital
de la 21,99 lei
Cu 78% mai ieftin / unitate · alt brand
Creion de buze nr.01 Beauty, 4g, Gerovital
Gerovital
de la 21,99 lei
Cu 73% mai ieftin / unitate · alt brand
Creion de buze Color Riche 1980 L’Ambre, 1g, L'Oreal Paris
L'Oréal Paris
de la 48,94 lei
Cu 100% mai ieftin / unitate · alt brand
Creion de buze 338 Midnight Color Sensational, 4.4g, Maybelline
Maybelline New York
de la 27,94 lei
Cu 66% mai ieftin / unitate · alt brand
Creion de buze 540 Hollywood Color Sensational, 4.4g, Maybelline
Maybelline New York
de la 27,94 lei
Cu 66% mai ieftin / unitate · alt brand
Creion de buze waterproof - Undressed, 1.2g, Cupio
Cupio
de la 35,58 lei
Aceeași substanță · alt brand