Farmaro
Meniu ☰
Cremă de buze Kerite Strial 150ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Cremă de buze Kerite Strial 150ml

de la Crema Cremă · 150 ml
Fii primul care dă o notă:

Cremă de buze Kerite Strial 150ml este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 96,47 lei. Cel mai ieftin Cremă de buze Kerite Strial 150ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

96,47 lei

la Liki24 · 64,31 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (96,47 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
96,47 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Cremă de buze Kerite Strial 150ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

64,31 lei / 100 ml

96,47 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Cremă de buze Kerite Strial 150ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

96,47 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Cremă de buze Kerite Strial 150ml din ultimele 90 de zile: 96,47 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (96,47 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Cremă de buze Kerite Strial 150ml

Cremă de buze Kerite Strial 150ml este un produs. Se prezintă sub formă de cremă, ambalaj de 150 ml.

Întrebări frecvente despre Cremă de buze Kerite Strial 150ml

Unde este cel mai ieftin Cremă de buze Kerite Strial 150ml?
Cel mai mic preț este 96,47 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
64,31 lei la cel mai bun preț (96,47 lei pentru 150 ml).

Alte produse de la Crema

Vezi toate produsele Crema »

Cel mai mic preț 96,47 lei · Liki24

Vezi oferta