- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 farmacie comparată
- Verificat
Crema de ochi antirid cu 5% Matrixyl 3000, 30 ml, Skincyclopedia
Crema de ochi antirid cu 5% Matrixyl 3000, 30 ml, Skincyclopedia este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 45,90 lei. Cel mai ieftin Crema de ochi antirid cu 5% Matrixyl 3000, 30 ml, Skincyclopedia îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
45,90 lei
la Liki24 · 153,00 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 18.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (45,90 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 45,90 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Crema de ochi antirid cu 5% Matrixyl 3000, 30 ml, Skincyclopedia — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 153,00 lei / 100 ml |
45,90 lei | 153,00 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Crema de ochi antirid cu 5% Matrixyl 3000, 30 ml, Skincyclopedia comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Crema de ochi antirid cu 5% Matrixyl 3000, 30 ml, Skincyclopedia
Crema · 30 ml
- Ambalaj
- Cremă · 30 ml
- Cel mai bun preț
- 45,90 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 153,00 lei / 100 ml
-
Cel mai avantajos / unitate
- Ambalaj
- Cremă · 30 ml
- Cel mai bun preț
- 44,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 149,97 lei / 100 ml −2%
- Același tip de produs
- Aceeași doză
- Aceeași formă
-
Crema ochi antirid, 15ml, Sasy n SavySASY N SAVY · 15 ml
- Ambalaj
- Cremă · 15 ml
- Cel mai bun preț
- 204,30 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1.362,00 lei / 100 ml
- Același tip de produs
- Alt brand
- Aceeași formă
-
Bergamo Cremă de ochi antirid, 50gBergamo · 50 g
- Ambalaj
- Cremă · 50 g
- Cel mai bun preț
- 69,78 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 139,56 lei / 100 g
- Același tip de produs
- Alt brand
- Aceeași formă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Crema de ochi antirid cu 5% Matrixyl 3000, 30 ml, Skincyclopedia (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Crema de ochi antirid cu 5% Matrixyl 3000, 30 ml, Skincyclopedia din ultimele 90 de zile: 45,90 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (45,90 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Crema de ochi antirid cu 5% Matrixyl 3000, 30 ml, Skincyclopedia
Crema de ochi antirid cu 5% Matrixyl 3000, 30 ml, Skincyclopedia este un produs. Se prezintă sub formă de cremă, ambalaj de 30 ml.
Ingrediente
aqua (water), glycerin, butylene glycol, ceteareth-20, caprylic/capric triglyceride, cetearyl alcohol, glycol cetearate, butyrospermum parkii (shea) butter, palmitoyl tripeptide-1, palmitoyl tetrapeptide-7, caffeine, paullinia cupana extract (guarana), ptychopetalum olacoides bark extract (muira puama), carbomer, polysorbate 20, sodium lactate, phenoxyethanol, ammonium acryloyldimethyltaurate/vp copolymer, bht. Țară de origine:UK
Ingrediente active
• Matrixyl® 3000 (5%) – complex de peptide anti-aging ce stimulează sinteza de colagen și reduce semnificativ adâncimea ridurilor. • Cofeină (5%) – stimulează microcirculația, reduce aspectul obosit al ochilor și atenuează pungile. • Extract de Guarana și Muira Puama – ingrediente botanice cu efect tonifiant, revitalizant. • Unt de shea – emolient natural, hidratant.
Mod de utilizare
• Aplică dimineața și seara, pe pielea curată și uscată. • Masează delicat în zona conturului ochilor până la absorbția completă. • Evită aplicarea directă în ochi sau pe pleoapa superioară. Recomandare: Efectuează un test de toleranță cu 24h înainte de prima utilizare.
Atenționări și precauții
• Doar pentru uz extern. • Evită contactul direct cu ochii. • Nu aplica pe pielea iritată sau cu leziuni. • În caz de iritație, întrerupe utilizarea. • Nu folosi produsul dacă ai alergie cunoscută la unul dintre ingrediente. • A nu se lăsa la îndemâna copiilor.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Crema de ochi antirid cu 5% Matrixyl 3000, 30 ml, Skincyclopedia
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Crema de ochi antirid cu 5% Matrixyl 3000, 30 ml, Skincyclopedia
- Unde este cel mai ieftin Crema de ochi antirid cu 5% Matrixyl 3000, 30 ml, Skincyclopedia?
- Cel mai mic preț este 45,90 lei, la Liki24 (verificat 18.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 153,00 lei la cel mai bun preț (45,90 lei pentru 30 ml).
Alternative la Crema de ochi antirid cu 5% Matrixyl 3000, 30 ml, Skincyclopedia și alte produse Crema
Crema de ochi cu 5% Matrixyl 3000 + 5% solutie de cofeina, 30ml, Skincyclopedia
Crema
de la 44,99 lei
Același tip de produs · aceeași doză · aceeași formă
Crema ochi antirid, 15ml, Sasy n Savy
SASY N SAVY
de la 204,30 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Bergamo Cremă de ochi antirid, 50g
Bergamo
de la 69,78 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Frezyderm | Cremă de ochi cu efect antirid | Cremă de ochi antirid|15ml
Frezyderm
de la 224,90 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
L'Oreal Expert Age 60+, cremă de ochi antirid, 15 ml
L'Oréal Paris
de la 46,10 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Bielenda Golden Placenta Cremă de ochi antirid, 15ml
Bielenda
de la 28,39 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Dr.Melaxin Eyephalt, cremă de ochi antirid, 10 ml
Dr. Melaxin
de la 185,32 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Origins Plantscription Cremă pentru ochi cu efect antirid 15 ml
Origins
de la 264,67 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Alte produse de la Crema
Vezi toate produsele Crema »Cel mai mic preț 45,90 lei · Liki24
Vezi oferta