- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 farmacie comparată
- Verificat
CREMĂ HIDRATANTĂ PREP EX-FOOT 75ML
CREMĂ HIDRATANTĂ PREP EX-FOOT 75ML este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 46,83 lei. Cel mai ieftin CREMĂ HIDRATANTĂ PREP EX-FOOT 75ML îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
46,83 lei
la Liki24 · 62,44 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 18.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (46,83 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 46,83 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri CREMĂ HIDRATANTĂ PREP EX-FOOT 75ML — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 62,44 lei / 100 ml |
46,83 lei | 62,44 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele CREMĂ HIDRATANTĂ PREP EX-FOOT 75ML comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
CREMĂ HIDRATANTĂ PREP EX-FOOT 75ML
Crema · 75 ml
- Ambalaj
- Cremă · 75 ml
- Cel mai bun preț
- 46,83 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 62,44 lei / 100 ml
-
- Ambalaj
- Cremă · 50 ml
- Cel mai bun preț
- 26,26 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 52,52 lei / 100 ml
- Același tip de produs
- Alt brand
- Aceeași formă
-
- Ambalaj
- Cremă
- Cel mai bun preț
- 40,31 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
- Același tip de produs
- Alt brand
- Aceeași formă
-
Crema hidratanta pentru picioare, Efasit | 75 mlEFASIT · 75 ml
- Ambalaj
- Cremă · 75 ml
- Cel mai bun preț
- 14,87 lei · 3 oferte
- Pe unitate
- 19,83 lei / 100 ml −68%
- Același tip de produs
- Alt brand
- Aceeași formă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru CREMĂ HIDRATANTĂ PREP EX-FOOT 75ML (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru CREMĂ HIDRATANTĂ PREP EX-FOOT 75ML din ultimele 90 de zile: 46,83 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (46,83 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este CREMĂ HIDRATANTĂ PREP EX-FOOT 75ML
CREMĂ HIDRATANTĂ PREP EX-FOOT 75ML este un produs. Se prezintă sub formă de cremă, ambalaj de 75 ml.
Întrebări frecvente despre CREMĂ HIDRATANTĂ PREP EX-FOOT 75ML
- Unde este cel mai ieftin CREMĂ HIDRATANTĂ PREP EX-FOOT 75ML?
- Cel mai mic preț este 46,83 lei, la Liki24 (verificat 18.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 62,44 lei la cel mai bun preț (46,83 lei pentru 75 ml).
Alternative la CREMĂ HIDRATANTĂ PREP EX-FOOT 75ML și alte produse Crema
Crema hidratanta pentru picioare cu 10% Keratolin Foot, 50 ml, Biotrade
BIOTRADE
de la 26,26 lei
2 oferteAcelași tip de produs · alt brand · aceeași formă
Silcare Nappa Foot Cream Cremă hidratantă pentru picioare uscate cu ...
Silcare
de la 40,31 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Crema hidratanta pentru picioare, Efasit | 75 ml
EFASIT
de la 14,87 lei
3 oferteAcelași tip de produs · alt brand · aceeași formă
Crema hidratanta pentru picioare, CeraVe | 88 ml
CERAVE
de la 50,15 lei
2 oferteAcelași tip de produs · alt brand · aceeași formă
Crema hidratanta pentru picioare cu 10% uree Keratolin Foot, 50ml, Biotrade
Crema
de la 25,49 lei
Același tip de produs · aceeași formă
Crema hidratanta pentru picioare cu 25% uree Keratolin Foot, 50ml, Biotrade
Crema
de la 29,49 lei
Același tip de produs · aceeași formă
efasit® Vital Foot Bath 400 g
EFASIT
de la 33,23 lei
Același tip de produs · alt brand
Alte produse de la Crema
Vezi toate produsele Crema »Cel mai mic preț 46,83 lei · Liki24
Vezi oferta