Farmaro
Meniu ☰
Cremă Personală Inverma Magnaphall, Negru/Roz — preț și oferte

EAN 4026666206002

  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Cremă Personală Inverma Magnaphall, Negru/Roz

de la Crema Cremă
Fii primul care dă o notă:

Cremă Personală Inverma Magnaphall, Negru/Roz este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 99,00 lei. Cel mai ieftin Cremă Personală Inverma Magnaphall, Negru/Roz îl găsești la Prime Farma. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

99,00 lei 114,00 lei

la Prime Farma

Vezi oferta la Prime Farma

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Peste media ultimelor 90 de zile

Prețul de azi este cu 25,6% peste media perioadei (78,81 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.

vs. media 90 de zile
+25,6%
minim 90 de zile
64,00 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Cremă Personală Inverma Magnaphall, Negru/Roz — toate ofertele (1)

Ordonate după preț, același cod EAN la fiecare farmacie.

Magazin Preț Acțiune
Prime Farma Cel mai ieftin

Preț verificat

99,00 lei 114,00 lei −13% Vezi oferta Prime Farma

Procentele de reducere sunt cele afișate de fiecare farmacie față de propriul preț vechi, nu față de celelalte magazine.

Istoricul prețului pentru Cremă Personală Inverma Magnaphall, Negru/Roz (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 99,00 lei min 64,00 lei 26.09 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Cremă Personală Inverma Magnaphall, Negru/Roz din ultimele 90 de zile: 64,00 lei.
  • Prețul curent este cu 25,6% peste media ultimelor 90 de zile (78,81 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Cremă Personală Inverma Magnaphall, Negru/Roz

Cremă Personală Inverma Magnaphall, Negru/Roz este un produs. Se prezintă sub formă de cremă.

Text producător Descriere Cremă Personală Inverma Magnaphall, Negru/Roz

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Cremă personală Inverma Magnaphall, creată pentru îngrijirea și hidratarea pielii. Formula sa distinctă este ambalată într-un tub de 226g, oferind o aplicare ușoară și uniformă. Dimensiunile recipientului sunt compacte, măsurând 10cm înălțime, 15cm lățime și adâncime de 22.5cm. Designul atrăgător în culori de negru și roz adaugă un aspect modern produsului, făcându-l ideal pentru adăugarea în colecția personală de îngrijire. Se adresează celor care caută un produs deosebit în categoria sa.

Întrebări frecvente despre Cremă Personală Inverma Magnaphall, Negru/Roz

Unde este cel mai ieftin Cremă Personală Inverma Magnaphall, Negru/Roz?
Cel mai mic preț este 99,00 lei, la Prime Farma (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.

Alte produse de la Crema

Vezi toate produsele Crema »

Cel mai mic preț 99,00 lei · Prime Farma

Vezi oferta