Farmaro
Meniu ☰
Crema proteica crocanta cu migdale Tiramisu, 250 g, Laboratoarele Remedia — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Crema proteica crocanta cu migdale Tiramisu, 250 g, Laboratoarele Remedia

de la Crema Cremă · 250 g
Fii primul care dă o notă:

Crema proteica crocanta cu migdale Tiramisu, 250 g, Laboratoarele Remedia este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 47,94 lei. Cel mai ieftin Crema proteica crocanta cu migdale Tiramisu, 250 g, Laboratoarele Remedia îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

47,94 lei

la Liki24 · 19,18 lei / 100 g

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 18.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (47,94 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
47,94 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Crema proteica crocanta cu migdale Tiramisu, 250 g, Laboratoarele Remedia — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

19,18 lei / 100 g

47,94 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Crema proteica crocanta cu migdale Tiramisu, 250 g, Laboratoarele Remedia (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

47,94 lei 08.10 17.10
  • Cel mai mic preț pentru Crema proteica crocanta cu migdale Tiramisu, 250 g, Laboratoarele Remedia din ultimele 90 de zile: 47,94 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (47,94 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Crema proteica crocanta cu migdale Tiramisu, 250 g, Laboratoarele Remedia

Crema proteica crocanta cu migdale Tiramisu, 250 g, Laboratoarele Remedia este un produs. Se prezintă sub formă de cremă, ambalaj de 250 g.

Ingrediente

Ulei de arahide, Pasta de migdale coapte (min. 17%), Green Sugar Premium*, Proteina din lapte, Pudra de frisca, Proteina din mazare (nuggets), Lapte praf degresat, Proteina de ou, Ulei de sal, Arome naturale, Lecitina de floarea-soarelui, Extract de rozmarin.

Mod de utilizare

Dupa preferinta, savurata direct din borcan, in combinatie cu fructe proaspete, in clatite, pe galete de orez, ca topping pentru porridge sau in prajituri dietetice.

Atenționări și precauții

Alergeni: Lapte, Arahide. A se citi eticheta inainte de utilizare. Dupa deschidere, a se pastra la temperatura camerei. Nu este recomandat persoanelor alergice la oricare dintre ingredientele produsului. Poate contine urme de soia si diverse tipuri de nuci. A se depozita la temperaturi sub 25°C, in ambalajul original, ferit de umiditate si lumina. Consumul excesiv poate avea efect laxativ. Separarea uleiului este normala si este un semn ca produsul nu contine E-uri. Pur si simplu amestecati bine si savurati.

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Crema proteica crocanta cu migdale Tiramisu, 250 g, Laboratoarele Remedia

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Crema proteica crocanta cu migdale Tiramisu, 250 g, Laboratoarele Remedia [5949087845287] Proprietati:- low carb; - indulcita natural cu Green Sugar Premium; - fara zaharuri adaugate; - fara conservanti; - contine 26.54 g proteina. Valori nutritionale: Declaratie nutritionalaPentru 100gValoare energetica500 kcal / 2089 kJGrasimi38,91 g— din care acizi grasi saturati8,42 gGlucide9,72 g— din care zaharuri8,23 gFibre2,30 gProteine26,54 gSare0,41 gTara de origine:Romania. Prezentare:250 g

Întrebări frecvente despre Crema proteica crocanta cu migdale Tiramisu, 250 g, Laboratoarele Remedia

Unde este cel mai ieftin Crema proteica crocanta cu migdale Tiramisu, 250 g, Laboratoarele Remedia?
Cel mai mic preț este 47,94 lei, la Liki24 (verificat 18.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
19,18 lei la cel mai bun preț (47,94 lei pentru 250 g).

Alternative la Crema proteica crocanta cu migdale Tiramisu, 250 g, Laboratoarele Remedia și alte produse Crema

Crema de Migdale Crocanta Ecologica/Bio 170g

Crema de Migdale Crocanta Ecologica/Bio 170g

Crema

de la 50,64 lei

Aceeași substanță activă · aceeași formă

Galenica Cremă de migdale 50 g

Galenica Cremă de migdale 50 g

GALENICA

de la 45,84 lei

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

Cremă de migdale cu cacao, 300g, Unison

Cremă de migdale cu cacao, 300g, Unison

UNISON

de la 42,40 lei

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

Pachet Crema de Migdale Cremoasa Ecologica/Bio 170g + 170g

Pachet Crema de Migdale Cremoasa Ecologica/Bio 170g + 170g

BIONA

de la 99,26 lei

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

LAINO CREMĂ DE BUZE CU MIGDALE DULCI 4G

LAINO CREMĂ DE BUZE CU MIGDALE DULCI 4G

Laino

de la 18,78 lei

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

Alte produse de la Crema

Vezi toate produsele Crema »

Cel mai mic preț 47,94 lei · Liki24

Vezi oferta